Команда Ліплявського навчально-виховного комплексу завоювала  ІІІ місце у фіналі «Олімпійського лелеченя»

Дата публикации: May 23, 2018 3:41:23 PM

    19 травня 2018 в Черкасах відбувся фінал обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» .

    Відбулися змагання в спортивному манежі комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради. В обласному фіналі за звання найкращих змагалися 10 команд закладів загальної середньої освіти області, серед яких і команда Ліплявського навчально-виховного комплексу.

    Учасники спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» змагалия за кількома напрямками. Спочатку кожна команда представляла себе оригінальним способом у презентації команди, а потім демонстрували свої знання з олімпійської та спортивної тематики під час вікторини, спортивні здібності діти демонстрували вже у спортивній естафеті, що складалася з 12 етапів.

    За результатами всіх конкурсів команда Ліплявського навчально-виховного комплексу посіла ІІІ місце в області. Всі учасники заходу були відзначені подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та солодкими подарунками від спонсора заходу.