На стадіоні «Маракана» с. Степанці змагались юні футболісти

Дата публикации: May 25, 2017 10:29:54 PM

З метою підвищення спортивної майстерності юних футболістів та популяризації футболу в районі 19 травня 2017 року на стадіоні «Маракана» в с. Степанці проведено  відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. та молодші. Захід проведено спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На змагання прибули команди навчальних закладів району: Межиріцької та Таганчанської загальноосвітніх шкіл, Степанецької спеціалізованої школи, Малоржавецького, Келебердянського, Ліплявського та Мартинівського навчально-виховних комплексів.

За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: Степанецької СШ, Ліплявського НВК та Межиріцької ЗОШ, Таганчанської ЗОШ відповідно.  Третє місце здобула команда юних спортсменів Межиріцької ЗОШ. Футболісти з Ліплявського НВК зайняли друге місце. Перемогу та кубок виборола команда степанчан.

Нагороджуючи переможців та призерів  медалями та грамотами, директор Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василь Момро відзначив високий потенціал юних футболістів, закликав їх і надалі брати участь у подібних змаганнях та розвиватися в улюбленому виді спорту.