І (районний) етап Всеукраїнської  військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»).

Дата публикации: May 17, 2017 9:54:51 AM

     З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів 12 травня 2017 року на території Ліплявського навчально-виховного комплексу відбувся І (районний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    Участь у грі взяли всі без виключення школи Канівщини -11 команд (роїв) які змагалися в основній програмі, та 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів району, які змагалися за спрощеною програмою.

    На гру були запрошені гості, жителі села, батьки учасників змагання. З словом-вітанням і побажанням успіхів та перемог виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Бабенко А.М., заступник голови райдержадміністрації Жівотова Т.П., голова Канівської міськрайонної організації ТСОУ Бузницький О.І.

   

    Велику допомогу в організації та проведенні гри надали головний суддя Момро Василь Анатолійович, директор ДЮСШ "Колос" та заступник головного судді з суддівства Галушка Юлія Володимирівна, Голова Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу "Колос".

 

    Не зважаючи на складну і насичену програму, а команди змагалися в таких етапах змагання, як "Добре діло", "Впоряд", "Пластун", "Рятівник", "Таборування", "Стрільба", "Перетягування линви", "Туристсько-спортивна смуга перешкод" та на кращу козацьку кашу, учасники показали свої вміння, обізнаність з історії рідного краю, вправно долати смугу перешкод. проявили кмітливість, винахідливість, спритність.

    Наполегливість учасників команд допомогла здолати всі перешкоди. Переможцями в І (районному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), став рій "Побратими" Ліплявського НВК, другу сходинку зайняв рій "Росичі" Межиріцької ЗОШ, а третє місце дісталося "Мартинівським гайдамакам" Мартинівського НВК.

    Серед учасників спрощеної програми перше місце виборола команда Павлівського НВК, другу сходинку зайняла команда Сушківського НВК, а третє місце посіла команда Яблунівського НВК.

    Переможці гри нагородженні грамотами та цінними подарунками. Всі інші учасники гри нагороджені подяками.

    Діти навчальних закладів Канівщини цікаво провели час, отримали велике задоволення, позитивні емоції від участі у військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).