ІІІ  Всеукраїнська  історико-краєзнавча  конференція   учнівської молоді  «Державотворчі  процеси  в  Україні:  через  віки у ХХІ століття»

Дата публикации: Mar 29, 2018 3:36:59 PM

        Відповідно до плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з учнівською молоддю на 2018 рік та з метою залучення школярів до пошуково-дослідницької діяльності, виховання в них патріотизму, любові до рідного краю, його історії, духовної спадщини 25-27 березня 2018 року у м. Черкаси на базі Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького відбулася ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

        Серед делегацій з різних куточків України та Черкащини були і представники Канівського району.Свою пошуково-дослідницьку роботу «Михайло Суковкін – забутий лідер Української революції», що викликала неабиякий інтерес серед учасників конференції та науковців, представили учениця 11 класу, вихованка туристсько-краєзнавчого клубу «Вік» Литвинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ворошан Владислава та її керівник, учитель історії Баранник Володимир Васильович.         За підсумками роботи учасникам конференції Ворошан В. та Бараннику В.В. було вручено Грамоти Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівського молоді, а тези дослідницької роботи видрукувані у збірнику «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».         До речі, 7 грудня 2017 року учениця 11 класу Ворошан Владислава успішно представила пошуково-дослідницьку роботу «Україна вас не забуде» туристсько-краєзнавчого клубу «Вік» Литвинецької школи на обласній учнівській конференції, яка проходила в рамках Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна».