Через 70 років …  на могилу до батька  та діда

Дата публикации: Oct 31, 2013 12:14:37 PM

    12 жовтня 2013 року на могилу до батька рядового Жарікова Олексія Яковича (народився в 1911 році, загинув 12.10.1943 року), приїхали з м.Охтирки Сумської області син Жаріков Микола Олексійович, дочка Арєхова (Жарікова) Раїса Олексіївна та внук Арєхов Василь Іванович.  Вони  поклали  вінок з рушником, квіти на гранітну плиту  Братської могили, де вибито «Жариков А.Я.». 

У Бобрицькому навчально-виховному комплексі зустрілися з директором Місьонгом В.В., вчителем історії Васянович Н.К. та учнями,  оглянули школу, залишили документи  воїна Жарікова О.Я. для залу Бойової слави.

           Арєхов О.Я. (внук Жарікова О.Я.) розповів, що у 80-х роках хотів  розшукати могилу, але безуспішно, хоча похоронка була виписана на с.Студенець Канівського району. Лише приїхавши, знайшов сам напис на плиті  у с.Бобриця, і у 70-ту роковину загибелі  діда Жарікова О.Я.  привіз матір і дядька. Вони тут побували вперше. Були дуже зворушені і вдячні. Рядовий Жаріков О.Я. з сім’ї, де було 4 братів,  всі загинули  на  фронтах  Великої Вітчизняної  війни.  А в  сім’ї Олексія Яковича (загинув у 32 роки) були дружина і 3-є дітей (2 сини і дочка),  один  син  нині  уже покійний, а дочка і   другий син приїхали.