ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧОГО КЛУБУ «ВІК»  ЛИТВИНЕЦЬКОЇ ШКОЛИ

Дата публикации: Feb 18, 2019 3:37:35 PM

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 22.01.2019 №7 «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»  члени туристсько-краєзнавчого клубу «Вік» Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Баранник В.В.) визнані переможцями обласного етапу.

 У дослідницькій  роботі «Суковкін М.А. – забутий лідер Української революції» вихованці клубу описали життєвий шлях земляка Михайла Акінфійовича Суковкіна, який більше 20 років із своєю родиною проживав у с.Ковалі.

Юні пошуковці проаналізували його діяльність як київського губернського комісара у боротьбі за державну незалежність України та оцінили його внесок у розвиток Української державності у початковий період Української революції.

У ході проведення акції  вихованцям туристсько-краєзнавчого клубу  «Вік» вдалося розшукати та встановити зв'язок із внучкою М.А.Суковкіна Іриною Хале, яка проживає в італійському місті Остуні.

Пані Ірина була приємно вражена увагою до історії своєї родини. Поділившись спогадами про своїх рідних дідуся Михайла та бабусю Ольгу (до речі, доньку видатного педагога К.Д.Ушинського), вона надала копії унікальних фото початку ХХ століття про життя своїх предків у селі Ковалі.

Вихованці туристсько-краєзнавчого клубу «Вік»  із керівником Баранником В.В.