У Мартинівці відбулось баскетбольне свято

Дата публикации: Sep 23, 2013 1:2:53 PM

13 вересня 2013 року, в рамках відзначення  Дня фізичної культури та спорту, в спортивному залі Мартинівського навчально-виховного комплексу відбулося справжнє спортивне свято баскетболу.

         Слід відзначити, що такі змагання серед учнів навчальних закладів Канівщини були проведені вперше за багато років. Їх організували та провели сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації та районна ДЮСШ «Колос». На урочистій лінійці спортсменів привітали Мартинівський сільський голова Людимила Тимошенко та директор Мартинівського НВК Алла Боярчук.

     Всього в змаганнях прийняли участь 4 команди, що представляють Степанецьку середню школу, Таганчанську загальноосвітню школу, Мартинівський та Малоржавецький навчально-виховані комплекси.

         Переможцем турніру стали спортсмени Степанецької школи, яка перемогла своїх ровесників в усіх зустрічах. Друге місце виборола команда з Таганчі, третіми стали учні Мартинівського НВК, а четверте місце – Малоржавецький НВК.

      Від сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації учасникам було вручено баскетбольні м’ячі. Також грамотами райдержадміністрації було нагороджено видатних спортсменів Канівського району – Станіслава Яременка, директора Степанецької СШ та Василя Момра, директора ДЮСШ «Колос».