Учасники  IV Всеукраїнської  історико-краєзнавчої конференції  учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття»

Дата публикации: Apr 17, 2019 3:45:37 PM

    Відповідно до плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з учнівською молоддю на 2019 рік та з метою залучення школярів до пошуково-дослідницької діяльності, виховання в них патріотизму, любові до рідного краю, його історії 4-6 квітня 2019 року у м.Черкасах на базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького відбулася IV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

    Третій рік поспіль у роботі конференції беруть вихованці туристсько-краєзнавчого клубу «Вік» Литвинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. У цьому році учениця 9 класу Школьна Юлія презентувала роботу «Михайло Суковкін – посол Української Держави в Османській імперії».

    Це дослідження розкриває зміст взаємовідносин Української Держави Павла Скоропадського з головною країною Чорноморського басейну – Османською імперією, про внесок у ці взаємовідносини нашого земляка, що два десятиліття проживав у с.Ковалі, Михайла Суковкіна та його роль у визнанні Українського Чорноморського флоту.

    За підсумками роботи конференції Школьна Юлія та її науковий керівник, учитель історії Баранник В.В. нагороджені Грамотами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, а тези дослідницької роботи видрукувані у збірнику «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».