Спартакіада„Рівний серед рівних”

Дата публикации: Dec 03, 2013 2:1:40 PM

22 листопада 2013 року у місті Черкаси на базі спортивного комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Черкаською обласною громадською християнською соціально-просвітницькою організацією „Життя з надією” та МГОІ «Світоч» за сприяння департаменту освіти та науки Черкаської облдержадміністрації було проведено V Обласну інтеграційно-інклюзивну спартакіаду „Рівний серед рівних” та творчу виставку „Світ рівних можливостей”. Пріоритетним завданням спартакіади є сприяння розвитку фізичної культури школярів, не залежно від стану здоров’я дитини, формування навичок спілкування з дітьми з особливими потребами, толерантного ставлення один до одного, вміння діяти колективно.

До участі в спартакіаді запрошувалися учні загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі й діти з особливими потребами, які за станом здоров’я можуть брати участь у змаганнях.

У спартакіаді брала участь і команда Бобрицького навчально-виховного комплексу у складі семи осіб.  У змаганнях з дартсу брали участь Місьонг Владислав, Оноко Роман, з тенісу- Пересада Владислав, Кравченко Сергій,з кидання м’яча -  в кільце Кравченко Валерія і Брана Ольга, а у естафеті брала участь вся команда.

                                                                                                                                                                                               

Кравченко Сергій виборов 2 місце з настільного тенісу. У творчій виставці«Світ рівних можливостей» Кравченко Валерія та Місьонг Владислав здобули 3 місце.