Семінар-практикум  директорів ЗНЗ на базі  Конончанського НВК

Дата публикации: Dec 25, 2013 9:55:11 AM

13 грудня 2013 року на базі Конончанського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбувся семінар-практикум директорів  загальноосвітніх навчальних закладів.

 Тема: “Впровадження  інновацій в навчально-виховний процес закладу освіти”.

Мета: Поглибити  знання про зміст  і сутність поняття    інновація

•         Розглянути основні освітні  інновації,  їх    класифікацію

•         Ознайомитися з нормативними   документами     розвитку  інноваційної  діяльності  в школі

•         Зацікавити директорів інноваційною  діяльністю,   спонукати їх до подальшого впровадження в     навчально-виховний  процес  шкіл інноваційних   перетворень

Форми  роботи: Міні-лекція, дебати, пасивне спостереження, бесіда.

 Діти зустрічали  гостей хлібом-сіллю, і з гордістю розповідали про свою школу-  школу імені Доброти. Серця вчителів і учнів в цій школі б’ються в унісон.

До уваги директорів був представлений урок сердечності з елементами майстер-класу «На доброті існує світ, і добротою пахне хліб».

 Не оминули і теми голодомору. Між дітьми розгорнулися активні дебати про відношення до різних життєвих ситуацій. В ході дебатів діти вчилися обґрунтовано висловлювати свою думку і доводити свою позицію.

Родзинкою уроку став майстер-клас по випіканню хліба  без дріжджовим способом на заквасці.

Батьки Гончарук Анастасії продемонстрували технологію випікання, дали покуштувати хліб і подарували всім бажаючим закваску, щоб гості змогли і вдома випікати такий корисний для організму хліб.

Учасники семінару ознайомились із формами роботи школи Доброти.