Семінар з проблеми "Фандрайзинг у соціальних проектах національно-патріотичного спрямування"

Дата публикации: May 25, 2016 3:42:49 PM

    18 травня 2016 року на базі Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл Канівського району з проблеми «Фандрайзинг у соціальних проектах національно-патріотичного спрямування».

    У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Канівської РДА Розе Л.П., завідувач методкабінету відділу освіти Канівської РДА Манзенко Л.О., методисти методкабінету Костенко Н.І., Гонголь О.О., Янкова Є.М.

    Учасники семінару ознайомились із роботою учнівського самоврядування «Я – українець і я цим пишаюсь».

    Заступник директора з навчально-виховної роботи Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бабенко А.М. презентувала виступ «Фандрайзинг – сучасний метод залучення фінансових ресурсів».

    Практичний модуль семінару складався з участі у краєзнавчій ігровій програмі «Подорож до країни Мамонтландії», яка включала екскурсію до Межиріцької стоянки мисливців на мамонтів, квест та різноманітні майстер-класи.

    Учасники семінару висловлюють подяку учнівському і педагогічному колективам Межиріцької школи (директор Потужня О.В.) та підприємцю, організатору розважально-пізнавальної подорожі до «Країни Мамонтландії» Пустовойт Н.О