Рідній  школі - 75

Дата публикации: Nov 03, 2014 9:22:36 AM

Сонячного жовтневого дня Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів святкувала 75-річний ювілей. Гостинно відчинила вона свої двері для випускників різних поколінь, ветеранів педагогічної праці. Учні та педагогічний колектив радо зустрічали вчителів – пенсіонерів: Угнівенка В.П., подружжя Мірошниченків, Ільченко Т.І. На святі були присутні гості: голова обкому працівників профспілки О.Д.Жалдак, голова міському профспілки І.П.Попенко, завідувач кафедри педагогіки ЧОІПОПП  С.А.Гаряча , завметодкабінетом  Л.О.Манзенко, методисти відділу освіти та Будинку школяра і юнацтва О.О.Гонголь, Л.Ф.Царенко, Л.М.Боровик, І.О.Слободяник, голова села Л.І.Птуха.

Святкування ювілею розпочалося виконанням Гімну України та школи. Ведучі Л.М.Шиленко та Т.М.Дорошенко ознайомили присутніх з цікавою історією становлення школи, вшанували вчителів, які пішли у вічність. В залі лунали музичні композиції у виконанні Харченко Насті, учениці 5 класу, а також глядачі оплесками зустрічали танцювальний колектив (хореографію підготувала А.М.Бабенко),  музичний супровід - вчитель музики В.В.Арсеєнко .Захід супроводжувалося мультимедійною презентацією.

Директор школи М.С.Дорошенко у своєму виступі розповів про досягнення і здобутки педагогічного колективу, подякував спонсорам - Пустовойт Н.О., Юденко г.О., Якименку С.В., родині Кононенків.

За високі досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у навчанні та вихованні школярів завметодкабінету Л.О.Мазненко вручила  грамоти вчителям школи.

З вітальним словом до ювілярів та гостей свята звернулася голова обласної профспілки О.Д.Жалдак і побажала усім здоров’я, добробуту,  вдячних учнів і натхнення для подальшої та клопіткої праці. Ювіляри отримали від гостей цінні подарунки.

      Школа - це дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті –успіхи колишніх вихованців.

Межиріцька школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє.

Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому  професіоналізмі вчительського  колективу, на багаторічних  традиціях,  сучасних методиках  виховання,  тісній  співпраці  з випускниками, батьками.