Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (ДЮП).

Дата публикации: Apr 12, 2018 4:25:1 PM

         4 квітня 2018 року проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (ДЮП).

         Мета фестивалю - залучення учнів закладів загальної середньої освіти до вивчення правил пожежної безпеки та їх пропаганди серед однолітків і населення, формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища, розкриття творчих здібностей та організації змістовного дозвілля школярів і молоді, виховання у молодого покоління громадянських та патріотичних почуттів.

         У районному етапі фестивалю взяли участь 9 шкільних команд з 9 закладів загальної середньої освіти району. В програмі фестивалю проведено такі конкурси: «Візитка», «Домашнє завдання», «Влучний ствольщик», «Рекламний відеоролик».

         Журі фестивалю оцінювали виступи команд ДЮП відповідно до Положення. За підсумками оцінювання виступів команд ДЮП за загальною сумою балів перше місце посіла команда «Торнадо» Межиріцької загальноосвітньої школи I-III ступенів. Команда «Торнадо» готується до участі в обласному – зональному етапі фестивалю.

         Друге місце в конкурсі виборола команда «За і Проти» Келебердянського навчально-виховного комплексу.

         Третє місце посіла команда «Агонь» Литвинецької загальноосвітньої школи.

         Всі учасники районного етапу Всеукраїнського фестивалю ДЮП нагороджені грамотами, подяками та цінними подарунками від спонсорів Народного Депутата України Голуба В.В., ПрАТ «Миронівська птахофабрика», директора ЯСП ТОВ «Пономар» Якименка С.В.