Підсумки проведення природоохоронної  акції «Збережемо первоцвіти»

Дата публикации: Mar 30, 2018 2:58:57 PM

    У залі музею «Світ очима дітей» Будинку школярів та юнацтва Канівської районної ради відбулося свято первоцвітів, свято зустрічі з природою, яке об’єднало воєдино дітей, батьків, педагогів.

    Бо відомо, що одна з найкращих людських рис – це любов до природи.

    Чи може бути щось красивішим за квітку, яка розкриває свої пелюстки, вкриті краплинками роси, назустріч сонцю.

    Кожної весни, за виключенням цьогорічної, під лісовим покровом відбувається чудо. Зацвітають ранньоквітучі рослини – підсніжники, проліски, конвалії.

    Але ця краса беззахисна. Заради скороминучої втіхи люди гублять цілі галявини квіту.

    60 учасників з 14 закладів позашкільної та загальної середньої освіти зібралися на природоохоронну акцію «Збережемо первоцвіти», яку Будинок школярів та юнацтва провів спільно з відділом освіти, молоді та спорту Канівської районної державної адміністрації та нашим незмінним другом і спонсором - підприємством ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

    Гостями та журі конкурсу стали виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту П’ясецька Тетяна Василівна; начальник відділу охорони навколишнього середовища «Миронівська птахофабрика» Ніколаєнко Світлана Миколаївна; спеціаліст по роботі з населенням та засобами масової інформації Білик Оксана Вікторівна та інженер з використання водних ресурсів Гончар Діна В’ячеславівна.

    Журі одноголосно визначили 6 переможців конкурсу, які були нагороджені цінними призами та грошовими преміями.

    Це Солотковська Дар’я, Аданік Сніжана, Кулагіна Софія –вихованці Зразкового художнього колективу – студії образотворчого мистецтва Будинку школярів та юнацтва; Кузьменко Максим, учень Конончанського НВК; Місьонг Олександр, учень Бобрицького НВК; Смикалова Надія, учениця Келебердянського НВК.

    Всі інші учасники конкурсу також були нагороджені призами та подяками. По закінченні свята на учасників чекали солодощі і чудовий настрій.