Підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції  „Моя  Батьківщина – Україна"

Дата публикации: Jan 20, 2017 4:59:0 PM

       Відповідно до Положення про Експедицію „Моя Батьківщина - Україна”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04.02.2013 №81 проведено обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді „Моя Батьківщина - Україна”.

    На підставі висновків суддівської колегії переможцями обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді „Моя Батьківщина - Україна” стали:

за напрямком „Географія рідного краю”:

    Галюк Христина, вихованка клубу „Зелений світ” Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, за роботу „Ваточник сирійський - корисний чи шкідливий” (керівник Кардаш Н.Г., учитель біології).

    У роботі „Ваточник сирійський - корисний чи шкідливий” Галюк Христина описала і дослідила цікаву рослину, завезену в Україну, яка останнім часом швидкими темпами захоплює все нові території, способи використання та боротьби з нею.

за напрямком „Духовна спадщина мого роду”:

    Вихованці туристсько-краєзнавчого клубу „Вік” Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради за роботу „З вірою в серці” (керівник туристсько-краєзнавчого клубу „Вік” Баранник В.В.).

Вихованці туристсько-краєзнавчого клубу „Вік” Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дослідили історію розвитку Покровської та Олександро-Невської церков свого села, відобразили духовні потреби Людини, її єднання з релігією та церквою.

    Лауреатами обласного етапу цієї Експедиції стали:

Вихованці гуртка „Фототуристи” Будинку школярів та юнацтва на базі Литвинецької загальноосвітньої школи І-ПІ ступенів Канівської районної ради за роботу „Солдати афганської війни - наша гордість і наш біль” (керівники Петренко Л. Д., Боровик Л.П.);

Глушко Тетяна, вихованка творчого об’єднання „Ерудит” Будинку школярів та юнацтва, за роботу „Із бабусиної скрині” (керівник Боровик Л. П.).