Подвійне  свято в Литвинецькій ЗОШ

Дата публикации: Dec 01, 2014 7:31:50 AM

28 жовтня 2014 року  учні Литвинецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відзначили подвійне свято: 70 річницю від дня визволення України від німецько–фашистських загарбників та 26 річницю закладення Алеї троянд воїнам - афганцям на подвір’ї школи. Цього дня була проведена відкрита виховна година  «Усі сонця тобі, герой-солдат!».

 Захід проходив у вигляді  усного журналу, що складався з трьох сторінок. Перша сторінка  журналу присвячена 70 річниці вигнання з України  німеько–фашистських військ «Нехай ніколи пам'ять нам не зрадить в дорозі до священного вогню...», друга сторінка - «Чом дев’ять літ там юність нищив для нас чужий Афганістан?»  коротко відтворює події афганської війни, а третя сторінка  «Мине і це манкуртське божевілля.  І прийде мир, оновиться земля.  А Україна, що з прадавнього Трипілля,  Відродиться, як зорана рілля»  розповіла про події війни на Сході України в наші дні.

Зворушливо і патріотично звучали вірші та пісні під час заходу. Школярі прониклися духом патріотизму, гордістю за свою Батьківщину і великим бажанням бачити Україну вільною, незалежною, квітучою.