Оздоровча кампанія 2017 року

Дата публикации: Jul 11, 2017 12:54:6 PM

   Оздоровча кампанія 2017 року для школярів Канівського району цьогоріч проходила цікаво, змістовно та динамічно. Адже, крім відпочинку у пришкільних таборах, де досвідчені педагоги неабияк старалися над змістовим наповненням дозвілля своїх учнів, діти багато подорожували. Наймальовничіші куточки району, області та столиці вдалося побачити учням Канівщини. Захоплюючі прогулянки древнім Чигирином, славетною Корсуньщиною, ошатним Києвом не залишили байдужими жодну дитину. Багато дітей бачили ці міста вперше.

    Під час літньої оздоровчої кампанії школярі також мали змогу побувати на історично важливому об’єкті – стародавній стоянці мисливців на мамонтів, що розташована в с. Межиріч, на батьківщині Тараса Шевченка в с. Моринці та с. Шевченкове Звенигородського району, де проходило дитинство великого Кобзаря. Наших учнів радо зустрічала Сахнівська загальноосвітня школа, відома на всю країну видатним педагогом, що плідно і творчо працював у її стінах – Олександром Захаренком. Неодноразово діти відвідували наш обласний центр – м. Черкаси. А учні Ліплявського НВК здійснили подорож до славнозвісного Межигір’я у с. Нові Петрівці, що на Київщині.

    За сприяння директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького та фінансової підтримки БФ «Урожай громаді» на завершення свого відпочинку учні Келебердянського НВК відвідали Черкаський зоопарк, музеї обласного центру та, звісно ж, McDonalds. А учні Беркозівського НВК, за сприяння депутата Канівської районної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Івана Логвиненка, побували в музеях столиці та на фабриці «РОШЕН», де ознайомилися з історією виробництва цукерок та посмакували «Київським тортом» одразу з конвеєра.

    Ці незабутні приємні моменти літнього відпочинку ще довго тішитимуть дитяче око на світлинах та у спогадах.