Обласний конкурс «Наукова ліга»

Дата публикации: May 14, 2018 2:19:9 PM

Захоплюючу подорож у світ науки і техніки мали змогу здійснити учні 7-9 класів Канівщини. 10 травня 2018 року на базі наукового клубу «Кварк» в м. Черкаси проходив обласний конкурс «Наукова ліга» за ініціативи БФ «Урожай – громаді». Учні Келебердянського, Грищенецького, Бобрицького, Ліплявського, Потапцівського, Сушківського навчально-виховних комплексів взяли участь у ІІ обласному конкурсі «Наукова ліга».  

Незабутні враження, нові знання, та безліч позитивних емоцій чекали на учасників. Діти ознайомилися з різновидністю роботів та застосуванням їх в сільському господарстві, переглядали відео як керувати квадрокоптерами та дронами, ознайомилися з поняттям «вертикальні ферми», спостерігали за демонстрацією дослідів з фізики. Конкурс «Принцип дії робота», вікторина на тему «Робототехнології» та багато інших цікавих змагань подарували учасникам «Наукової ліги» не лише масу незабутніх вражень, а й нові практичні знання.

    Команда Келебердянського навчально-виховного комплексу виборола почесне І-місце, учні Грищенецького НВК вибороли друге призове місце. Трійку лідерів замкнули учасники від Ліплявського навчально-виховного комплексу. Учні та супроводжуючі вчителі були вражені побаченим. Із захопленням розповідали про участь, отримані корисні знання та навички, які спонукали їх зацікавитися наукою та, навіть, допоможуть змінити своє майбутнє.