Нехай моя ялинка залишається у лісі

Дата публикации: Jan 11, 2018 12:39:29 PM

Наближення Нового року - це завжди щось надзвичайне і чарівне.         З дитинства це свято асоціюються у кожного з нас з пухнастим снігом, ялинкою, Дідом Морозом та Снігуронькою. А ще у цей чарівний період здійснюються бажання та трапляються різні дива. На малечу чекають подарунки та різноманітні розважальні заходи.       Одним із таких святкових дійств стало підведення підсумків конкурсу - екологічної акції «Нехай моя ялинка залишається у лісі» що проходила в рамках спільного проекту діяльності між відділом освіти, молоді та спорту Канівської районної державної адміністрації та ПрАТ «Миронівська птахофабрика», що проходив у відділі декоративного мистецтва Шевченківського національного заповідника.         Відкрили свято привітаннями і щирими побажаннями виконуюча обов’язки директора районного Будинку школярів та юнацтва Людмила Боровик та головний спеціаліст відділу освіти РДА Тетяна П’ясецька.

   Працівники ПрАТ «Миронівська птахофабрика», яка була спонсором акції, та її представники Світлана Ніколаєнко, начальник відділу по охороні навколишнього середовища та Оксана Білик, спеціаліст із зв’язків з громадськістю та пресою, оголосили 6 переможців, обраних представницьким журі, яким вручили грошові нагороди та новорічні подарунки. Грошові винагороди отримали і керівники, які допомагали дітям у роботі над ялинкою. 

        Солодкі новорічні подарунки були вручені кожному, хто долучився до створення новорічної красуні. Ніхто з присутніх на святі дітей-учасників акції не залишився без подарунка та приємних вражень.