Мультимедійні комплекси та цифрові лабораторії

Дата публикации: Apr 27, 2018 1:40:23 PM

    Нещодавно в Бобрицькому навчально-виховному комплексі відбувся семінар учителів фізики, хімії, біології, інформатики, початкових класів, англійської мови, історії, зарубіжної літератури закладів освіти району, м. Канева та Степанецької сілької ради об’єднаної територіальної громади на тему «Мультимедійні комплекси та цифрові лабораторії» за участі провідних фахівців ТОВ «Діксі Центр» (комплексне забезпечення навчальних закладів України - Діксі Едюкейшн) з м. Києва: Купріянова Ігоря, керівника відділу по роботі з закладами освіти, Максимова Вадима, керівника департаменту з реалізації проектів, Сайченка Івана, менеджера.

    У роботі семінару взяли участь методисти Комунальної установи Канівської районної ради «Районний методичний центр» Гонголь О.О., Янкова Є.М. та майстер ТЗН групи з централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти при відділі освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації Циба В.І.

    Педагоги навчалися, як працювати з мультимедійними комплексами та цифровими лабораторіями на уроках та позаурочний час, ознайомилися з інноваційними технологіями викладання предметів.

    Учасники семінару висловили вдячність адміністрації та колективу Бобрицького навчально-виховного комплексу за відмінну підготовку до проведення навчального семінару.

    Довідково: в грудні 2017 року 8 закладів загальної середньої освіти Канівського району отримали МУЛЬТИМЕДІЙНІ КОМПЛЕКСИ (Грищенецький навчально-виховний комплекс, Бобрицький навчально-виховний комплекс, Ліплявський навчально-виховний комплекс, Литвинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Хмільнянський навчально-виховний комплекс, Конончанський навчально-виховний комплекс, Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Таганчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).