«Зробимо Канівщину чистою разом»

Дата публикации: May 10, 2017 10:14:53 AM

   Наприкінці квітня учнівська молодь Канівського району взяла активну участь у екологічному фестивалі «Чисто Fest».Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Ми об’єднали активних і екосвідомих людей та школярів, щоб разом зробити нашу домівку, Канівщину, чистою, охайною та комфортною для всіх громадян! Цього року підтримав екологічну ініціативу освітян і найбільший меценат району ПрАТ «Миронівська птахофабрика».                     

Так, 29 квітня спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та адміністрацією підприємства було організовано заходи з благоустрою території «Довжик».

Цілісінький день кипіла і ладилася робота у трудолюбивих руках. Робітники підприємства реставрували автобусну зупинку «Довжик». Діти-художники – вихованці Канівського районного Будинку школярів та юнацтва – трудилися над її естетичним оздобленням. Поруч облаштовували клумби 15 школярів із екологічної бригади Межиріцької ЗОШ. Задля цих потреб силами птахофабрики було завезено землю, придбано 1500 саджанців чорнобривців, а також фарба, пензлі, цемент, вапно тощо.

Разом наведемо лад у нашому районі – зробимо його кращим і чистішим!