ЗДОРОВІ   ДІТИ -   ЗДОРОВА  НАЦІЯ

Дата публикации: Dec 25, 2012 11:15:28 AM

Турбота  про  здоров’я  - це  найважливіша       

праця  вчителя.

                                                                                                   В.Сухомлинський

 

12.12.2012  відбувся  семінар-практикум  директорів  навчально-виховних закладів  Канівського району на базі  Козарівського   навчально-виховного комплексу  на тему «Здоров’язбережувальні  технології. Збереження   здоров’я дітей  та  учителів   під час  навчально-виховного  процесу».  

      Одним із пріоритетних напрямів реформування виховання учнів, як зазначено в Державній національній програмі «Освіта», є забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей, охорона та зміцнення їхнього здоров’я. Отже, школа і вчитель несуть правову та моральну відповідальність за здоров’я школярів, повинні створювати позитивну ауру, культ здоров’я в класі, в школі і в сім’ї.

На  семінарі  були присутні начальник відділу освіти Чуприна Н.В.,  завідувач  районного методичного кабінету Манзенко Л.О., методисти РМК, керівники  навчально-виховних закладів району.

          Гості переглянули презентацію «Основи  збереження  здоров’я дітей   і дорослих під час навчально-виховного процесу»,  фрагменти  уроків  з «Основ  здоров’я» та  взяли  участь у обговоренні.

          Закінчився  семінар-практикум святом «Іграми патріотів».