Естафета  памяті

Дата публикации: May 21, 2013 10:1:7 AM

Залишились у минулому ті часи, коли за свободу і щасливе майбутнє своєї країни зійшлися наші діди, прадіди та батьки у боротьбі із загарбниками. На території Канівського району проживає 48 ветеранів тієї кривавої війни. Започаткована у 2010 році традиція проведення естафети пам’яті була продовжена і цього року. Розпочали естафету у селі Озерище, пройшовши селами Литвинець, Ковалі, Курилівка, Тростянець, Орлівець, Бересняги, Козарівка, Синявка, Копіювате, Беркозівка, Павлівка, Новоукраїнка. На завершальному етапі естафети відбувся святковий салют в селі Степанці. Опісля завершення естафети, кожен її учасник може з впевненістю сказати, що вогонь пам’яті запалав на кожній братській могилі в Канівському районі. 

Особливість цьогорічної естафети масова участь дітей, які з гордістю несли Вічний вогонь по вулицях своїх сіл. Головною метою естафети є залучення молоді до увічнення пам’яті переможців та виховання патріотизму.

    Учасники «Естафети пам’яті» пройшли майже 1000 кілометрів, відвідавши братські могили в усіх 60 населених пунктах району . Хоча естафета завершена, я гадаю до 70 річниці Перемоги розроблять новий цікавий проект. Хочу подякувати всім організаторам та учасникам, які долучилися до проведення заходу, – зазначив голова райдержадміністрації Олексій Гика.