ДЕНЬ ЄВРОПИ В  ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ  НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ

Дата публикации: May 24, 2016 12:56:26 PM

У 2016 році День Європи в Україні припадає на 21 травня 

    З метою  забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії  європейської інтеграції на регіональному рівні, відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом в навчальних закладах району проведені до  Дня Європи  наступні заходи:

 - у Литвинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Канівської районної ради Черкаської області відбулося свято «Я – європеєць» з нагоди  Дня Європи. Школярі взяли участь  у заході «Україна  - європейська держава»  та   у вікторині «Відгадай країну»  за  історичними пам’ятками країн Європи.

Девізом свята були слова:

Європа  - наш спільний дім,

Європа – колиска усіх країн!

Шляхом єдиним, прямуй до мети,

Європа – це дім, де живем я і ти!

 -    у Межиріцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відзначали  День Європи.

У фойє школи діяв стенд з цікавими матеріалами про історію створення ЄС, картою країн-членів та символікою Євросоюзу.

У шкільній бібліотеці школярі могли ознайомитися з експозицією книг з казками європейських письменників.

Учні старших класів представили комп’ютерні презентації, завдяки яким відбулася віртуальна подорож до країн Європи (Великобританії, Фінляндії, Франції, Італії, Польщі, Молдови).

 -  у  Потапцівському   навчально-виховному комплексі Канівської районної ради  Черкаської області   20 травня  2016 року  проведено  флеш – моб «Україна – це Європа», конкурс малюнків  на асфальті «Ми - європейці»,  інформаційні години «Наш дім - Європа»,  заочні подорожі країнами Європи.

         -     степанецька спеціалізована школа I - III ступенів Канівської районної ради долучилася до відзначення Дня Європи - дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури та, що найважливіше, спільного майбутнього.

      Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

      Учні 10 класу  школи  представили власні проекти та провели віртуальну подорож Великобританією «Королівська мозаїка».

       Під час проведення круглого столу «Що означає ЄС для українських громадян» старшокласники висловили власний погляд молоді на українську євроінтеграцію ( учитель історії Заїка С.А.).

       Шкільний парламент підготував радіогазету «Історія Євросозу». Учні       8 класу  провели  вікторину  «Карта Європи». У середніх та старших класах пройшли виховні години на тему «Європа – наш спільний дім».