День українського козацтва

Дата публикации: Oct 24, 2017 1:38:47 PM

 

День українського козацтва, а віднедавна ще й День захисника України в загальноосвітніх навчальних закладах Канівщини відзначився цікавими та змістовними заходами. У святкуванні взяли активну участь всі навчальні заклади району. 13-14 жовтня 2017 року у школах Канівського району підготували і провели загальношкільні тематичні лінійки: «Ми – нащадки козаків», конкурси вітальних листівок, вікторини для молодших школярів «Козацька держава - наша гордість і слава!», спортивні змагання «Нумо, хлопці!».

До участі в урочистій церемонії посвяти в козачата, що відбулася в рамках обласних заходів по відзначенню Дня захисника України, долучилися учні новоствореного козацького класу Межиріцької ЗОШ. Вони здійснили поїздку в Оршанець та урочисто присягли на вірність своїй країні, отримавши почесне звання юних козаків та козачок.

  

У Грищенецькому НВК було організовано та проведено тематичний виховний захід «Дорогою воїнів-захисників України» приурочений до відзначення Дня захисника України за участю учнів 5-11 класів. Почесними гостями на святі були запрошені воїни АТО Євген Мотриченко та Богдан Царкозенко.

       

 У Козарівському НВК було проведено відкритий виховний захід «Козацькому роду - нема переводу!», де були запрошені голова села, батьки, дідусі та бабусі.

У Конончанському навчально-виховному комплексі відбулися заходи із вшанування пам’яті загиблих воїнів, які захищали Україну, організовано перегляд відеоролика «Боже, храни Україну», здійснено покладання квітів до меморіальної дошки загиблого захисника України Григоровича Івана Станіславовича та встановлення майви́лна на його могилі.      

Відділом освіти, молоді та спорту було розроблено Положення та проведено спортивно-ігровий захід «Козацькі забави».

Змагання відбулися між учнями навчальних закладів району на кубок захисника України, воїна загиблого в зоні АТО, Григоровича Івана Станіславовича. На завершення учасників змагань чекало частування духмяним козацьким кулішем.