День туризму в Литвинецькій школі

Дата публикации: Sep 29, 2016 12:20:13 PM

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. З метою формування здорового способі життя, розширення кругозору дітей та юнацтва в школах Канівського району щорічно проводиться День туризму, який включається до плану загальношкільних заходів.

Під час організації та проведення Дня туризму в школах залучаються батьківська громадськість, ветерани туризму, відомі краєзнавці села.

Весело і змістовно День туризму пройшов для колективу Литвинецької загальноосвітньої школи. Цього  дня на гостини в школу завітали представники  Канівського козацького полку на чолі з отаманом Василем Спіжовим.

Початок свята розпочався з  пострілу гармати, яку привезли гості. А далі   на дітей чекали цікаві розповіді про Всесвітній День туризму, про участь українського козацтва у туристсько-спортивних забавах. Азартними видались конкурси з метання довбні, туристської пісні, перетягування канату.

А закінчилось свято частуванням дітвори смачною  кашею, яку зварили  козаки.