День вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС

Дата публикации: Dec 18, 2016 4:47:32 PM

Днями у загальноосвітніх навчальних закладах Канівського району з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС,  було організовано  ряд  тематичних заходів.  Зокрема, проведено загальношкільні лінійки «Трагедія – одна на всіх», «Дзвони Чорнобиля нагадують…», Розгорнуто бібліотечні виставки документальних видань про висвітлення подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС  під промовистою назвою «Гірчить чорнобильська полин-трава».  

Організовано хвилини інформаційного простору «Чорна дата України», проведено години пам’яті,  бесіди  та уроки мужності: «Відлуння Чорнобиля,», «Їхньому подвигу вклонимося», «Пам’ятай Чорнобиль», «Чорнобиль не має минулого», «Дзвони Чорнобиля». Класними керівниками  проведено виховні заходи, поетичні години та зустрічі з ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

Учні шкіл взяли участь у конкурсі малюнків присвяченому трагедії в Чорнобилі, організованими вчителями образотворчого мистецтва та педагогами організаторами. Створено шкільні фотовиставки, де відображено події Чорнобильської катастрофи.

Найактивнішими у проведенні Днів пам’яті Всеукраїнської трагедії були педагогічні колективи Грищенецького, Бобрицького, Хмільняньського, Ліплявського, Козарівського та Беркозівського навчально-виховних комплексів, Межиріцької і Литвинецької  ЗОШ ,  та  Степанецької спеціалізованої школи.