Гордість Канівського району 2013

Дата публикации: May 21, 2013 12:37:20 PM

Момро Михайло – переможець  Всеукраїнської олімпіади   з біології

 

         Протягом  5 днів ( з 25 по 29 березня 2013 року) місто  Донецьк було  центром   інтелектуальних  змагань  юних біологів – учнів 8-11 класів.

      Серед  учасників ХХХІУ  Всеукраїнської олімпіади  з біології  був   учень 11 класу Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Момро Михайло, який входив  у  команду  юних  біологів  Черкаської області.

          Олімпіада проходила в Донецькому національному медичному  університеті  імені  м.Горького.

          За підсумками виконаних  теоретичних і практичних завдань   олімпіади Момро Михайло посів переможне ІІІ місце серед 46 одинадцятикласників.

          Переможців Всеукраїнської олімпіади  з біології привітали: головний  спеціаліст  Міністерства освіти і науки  України  Світлана  Фіцайло та голова  журі олімпіади, доцент Київського національного університету  ім.Т.Шевченка Наталія  Скрипник.

          Момро Михайло  отримав   Диплом переможця ІІІ ступеня, подарунки  від Донецької облдержадміністрації , управління освіти і науки, видавництв  «Шкільний світ» та «Основа», а  головне, запрошення  на  навчання до Київського національного університету ім.Т.Шевченка - найкращого університету  України.

          Успіхам  учня раді батьки, учні та вчителі Степанецької спеціалізованої школи, де поглиблено  вивчається біологія, і особливо учитель біології Хижняк К.І.

          Перемога  Всеукраїнського  рівня – це високий  здобуток  учня.  За цією перемогою – наполеглива праця і  індивідуальні  консультації  в учителя біології  та велике бажання  вчитися.

Гуз Юрій – переможець ІІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

          Гуз Юрій  навчається у 10 класу  Малоржавецького  навчально-виховного комплексу. Юрій   має відмінні оцінки  з усіх предметів,  але  особливо  захоплюється  історією.  Любов до цієї науки прищепив учитель історії  Гриценко  Іван Андрійович, який  навчав  Юрія з 5 по  9 клас. Починаючи з 2011  року учень постійно брав  участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади   з історії і  ставав переможцем, приємно   дивуючи  членів  районного журі глибокими знаннями історії різних  періодів, умінням давати оцінку  того чи  іншого  історичного  явища.

         У 2013 році  Гуз Юрій   брав участь у обласному етапі  Всеукраїнської олімпіади з історії. Він посів  друге переможне місце  серед   десятикласників навчальних закладів області.

            Готуючись  до такого  інтелектуального випробування, Юрій  багато  працював  самостійно,  опрацьовував  історичні документи, читав  історичну літературу  і постійно  консультувався  з учителем Прохоровим В.В., який навчає   його  історії у цьому році.   

Додамо, що Гуз Юрій з дитинства  любить  читати. Навчаючись  у 6 та 7 класах,  він представляв  школу на Всеукраїнському  конкурсі «Найкращий читач України» і був переможцем   цього  конкурсу.

           Радіють успіхам  Юрія  мама - Царенко  Ірина Григорівна,  вчителька  початкових класів   Малоржавецького  навчально-виховного комплексу, бабуся -  Царенко  Любов Іллівна, яка більше 50 років  пропрацювала  вчителькою  української мови   та літератури, та  колектив  школи, де навчається учень.

Діана Бобир – переможець обласної олімпіади  з біології

           У цьогорічній обласній олімпіаді з біології, яка відбулася у місті Черкаси, вперше взяла участь учениця 10 класу Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Бобир Діана.         За результатами виконання завдань теоретичного і  практичного турів  Діана  посіла переможне друге місце серед учнів 10 класу.

          У школі Діана навчається добре.  Дуже подобаються їй природничі  науки. Під час  підготовки  до біологічної  олімпіади районного  та обласного  рівнів  Діана опрацювала багато додаткової літератури.  Підготовка  до такого  серйозного випробування  проходила під керівництвом учителя біології Хижняк К.І., яка багато років успішно працює з творчо обдарованими дітьми.

           Крім навчання Бобир Діана має ряд захоплень.  Одне із них – малювання. Вона гарно  малює, бере участь у  конкурсах з образотворчого  мистецтва.

           Відділ освіти, районний методичний  кабінет бажає  Діані нових перемог і досягнень.

Юний правознавець  із Мартинівки

 

            У  цього річному  ІІІ ( обласному) етапі  Всеукраїнської олімпіади з правознавства, який  проходив у м.Черкаси, взяв участь  також учень Мартинівського навчально-виховного комплексу Прохоров Олександр – переможець районного  етапу.

            Серед дев’ятикласників освітніх закладів області Олександр  посів ІІІ місце,   показавши  високий   рівень  знань  і практичних умінь з правознавства.

            Старанність, наполегливість у навчанні, щоденна праця  школяра по опрацюванню додаткової   правознавчої   літератури, постійні  консультації  з  учителем і батьком ( в одній особі)  Прохоровим Віталієм Васильовичем дали  гарні результати.   

            Саша любить  учитися.  Його  улюблені  предмети -  історія,  правознавство,  географія,   українська  література, математика.

            Інтерес до   пізнання ще у дошкільному віці  прищепила йому вихователька Холод Оксана Миколаївна, а  у   початкових класах розвинула Дерев’янко Лариса  Жоржівна.

            Учень бере участь у шкільних та районних  олімпіадах,   конкурсах,  акціях,  неодноразовий переможець конкурсу прозових творів на тему «Людина  та  ліс».

«Олександр  бере  активну  участь  у житті класу   і школи.  Користується  авторитетом у однокласників. Він -  староста класу» - говорить  класний  керівник  9 класу  Панчук Софія Борисівна.

            Захоплюється  музикою. З 2005 року  є членом  гуртка  духових інструментів районного БШЮ, що діє на базі Мартинівського НВК (керівник Царенко С.А.). А ще Олександр  Прохоров          любить  футбол, цікавиться  новинами  спорту.

Радість і   гордість за перемогу Олександра  на обласному  рівні розділяє  його молодший брат  Сергій,  мама – Алла  Сергіївна і  тато – учитель правознавства  Віталій Васильович, учнівський та  педагогічний колективи Мартинівського  навчально-виховного закладу.

            Прохоров  Олександр продовжив традиції школи, яка і раніше мала переможців обласних олімпіад та Малої академії  наук.