Вітаємо з перемогою!

Дата публикации: Oct 12, 2018 2:37:10 PM

Черкаським обласним центром роботи з обдарованими дітьми підведено підсумки проведення трудової акції «Плекаємо сад», головною метою якої є формування творчої працелюбної особистості, економічної і трудової культури учнів, залучення їх до дослідницької роботи з садівництва.

За підсумками акції колектив учнів 8 класу Ліплявського навчально-виховного комплексу (учитель біології Коломієць Марина Миколаївна) став переможцем обласного етапу в номінації «Збираємо врожай».

За підсумками трудової акції «Дослідницький марафон», яка проводилась з метою активного впровадження дослідництва в навчальний процес та ознайомлення школярів з сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, учениця 10 класу Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ПЕТРОВА Анастасія посіла І місце в обласному етапі за дослідницьку роботу «Визначення середньої кількості насінин у плодах гарбуза звичайного (Cucurbita pepo)». Петрова Анастасія працювала під керівництвом учителя біології Кардаш Надії Григорівни.