Всеукраїнський флешмоб на підтримку та з нагоди Дня українського добровольця

Дата публикации: Mar 20, 2017 1:1:4 PM

            По-весняному прохолодна погода та невеликий дощ не завадили учням загальноосвітніх навчальних закладів Канівського району долучитися до Всеукраїнського флешмобу на підтримку та з нагоди Дня українського добровольця.

            Патріотичний захід  відбувся 14 березня  в Канівському районі одночасно з усією Україною  на підтримку добровольчих батальйонів, учасників АТО та тих, хто стоїть на сторожі незалежності і цілісності нашої держави.  Десятки дітей з українською символікою, святковими атрибутами, піднесеним настроєм та неперевершеними постановками танцювали у танці єднання. До участі у флешмобі долучилися усі загальноосвітні навчальні заклади Канівщини.

            Найактивнішу участь у патріотичному таночку взяли учні початкових класів та учні козацького класу Ліплявського НВК. Підростаюче покоління з радістю та гордістю підтримало українських добровольців. Усвідомлення того, що дитина долучається до заходів Всеукраїнського масштабу дає впевненість у власній значущості, індивідуальності та неповторності дитини. Водночас, це виховання почуття любові та патріотизму до своєї країни, людей, тих хто стоїть на варті мирного неба.