Спортивні заходи під час різдвяних канікул

Дата публикации: Jan 14, 2015 8:5:37 AM

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, протягом зимових свят в Канівському районі проведено різноманітні спортивно-масові заходи.

   Так, 9 січня 2015 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Канева відбулась Спартакіада працівників освіти району, присвячена пам’яті голови Канівської міської профспілки  працівників освіти Галини Шапран. У змаганнях взяли участь 6 команд, а саме: команди навчальних закладів №3, №4, №6 м. Канева та команди з навчальних закладів сіл Степанці, Бобриця та Мартинівка.

  Учасники команд змагалися у таких видах спорту як стрільба з пневматичної гвинтівки, настільний теніс, шашки, дартс, попадання в баскетбольне кільце, піднімання гирі, стрибки на скакалці, перетягування канату, комбінована естафета.

    За підсумками змагань перше загальнокомандне місце здобула команда школи №3 м. Канева, на другому місці з відривом в одне очко – команда Степанецької спеціалізованої школи, а на третьому – команда Бобрицького НВК. Переможці отримали грамоти та цінні подарунки, а всі команди – заохочувальні призи у вигляді тортів.

     А 10 січня 2015 року в спортивному залі загальноосвітньої школи №1 м. Канева  відбувся щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків міста та району, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки. Захід організували та провели сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, а також районним ФОК «Колос» та ДЮСШ «Колос».

     На урочистій лінійці учасників змагань привітали голова Канівської спілки ветеранів Афганістану Анатолій Сахно, директор клубу-музею «Ветеран» Володимир Балан, а також представники спілки «Союз ВДВ» Олександр Потьомка та Віталій Якубець, який проходить службу в зоні АТО. Вдовиченко Сергій традиційно привітав учасників піснею про Афганістан. Крім того, голова профспілки державних установ Канівщини Микола Порожній (головний суддя змагань) надав корзину квітів для покладання на могилу Павла Корчаки.

   Слід відзначити, що в змаганнях взяли участь переможці міських та районних змагань з волейболу серед учнів навчальних закладів, а саме юнаки зі Степанецької спеціалізованої школи, Бобрицького навчально-виховного комплексу та шкіл №1 та № 3 м. Канева. В напруженій боротьбі, подолавши усіх суперників, перемогу здобула команда степанецьких юнаків, друге місце – у юнаків зі школи №1, а третіми стали представники Бобрицького НВК, четверті – юнаки школи №3.

    В якості призів від спілки ветеранів Афганістану кожна команда отримала солодкий дарунок – торт, а від громадської організації «Союз ВДВ» (голова Костянтин Анісімов) команду-переможця було нагороджено грошовою премією 1000 грн.

   Кращими ж гравцями команд турніру визнано Радіона Козака (Степанецька СШ), Володимира Желавюка (ЗОШ №1), Олексія Кравченка (Бобрицький НВК) та Олександра Нещеретнєва (ЗОШ №3), яких від сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому нагороджено наколінниками.