Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»

Дата публикации: Apr 12, 2017 9:28:57 AM

9 квітня 2017 року у спортивному залі Таганчанської загальноосвітньої школи відбувся обласний спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя». Захід відбувся за спільної організаційної підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, відділу освіти, молоді та спорту РДА та районної ДЮСШ «Колос».

Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» проводиться щорічно. Основна мета – пропаганда здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Участь в заході взяло 3 команди навчальних закладів міста Канева, Канівського та Черкаського районів, а саме: Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, Таганчанська загальноосвітня школа та  Руськополянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

На відкритті змагань учасників привітали відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській областіІван Урста, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анна Бабенко, директор Таганчанської загальноосвітньої школи Сергій Гарбуз та директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»  Василь Момро, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим. Надалі головний суддя Василь Момро повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху та рухливі естафети. Суддями на етапах виступили Юлія Галушка та Олександр Гнатенко. Головний секретар змагань –  Наталія Ковальська.

Всі учасники змагань активно працювали як розумово, так і фізично, щоб вибороти перемогу. Отже, за підсумками змагань перше загальнокомандне місце здобула команда м. Канева, яка буде приймати участь у фінальних змаганнях у м. Черкаси. На другому місці  - командаРуськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, 3 місце посіла команда Канівського району.