Сезон юнацького футболу розпочато

Дата публикации: Apr 19, 2018 1:58:22 PM

13 квітня 2018 року на стадіоні с. Степанецьке проведено відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2003 р.н. та 2004-2006 р.н. Захід проведено Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» за організаційної підтримки відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На змагання прибули команди закладів загальної середньої освіти району: Межиріцької та Таганчанської ЗОШ, Бобрицького, Келебердянського, Ліплявського та команди Степанецької ОТГ: Мартинівський НВК, Малоржавецького НВК та Степанецька СШ.

У старшій віковій групі між собою по «коловій системі» змагалися 4 команди. За результатами 1 місце вибороли юнаки Степанецького відділення футболу спортивної школи, 2 місце посіли бобрицькі футболісти, 3 місце у мартинівських спортсменів, 4 місце зайняла команда Ліплявського НВК.

Але справжня боротьба розвернулася в молодшій віковій групі, в якій приймали участь 8 команд. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: Бобрицького НВК, Межиріцької ЗОШ, Ліплявського НВК та Степанецької СШ відповідно. Третє місце здобула команда юних спортсменів Степанецької СШ. Справжні пристрасті розгорнулися у фінальному матчі турніру. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком. За результатами пробитих пенальті перемогу виборола команда юних футболістів з с.Бобриця. Юнаки з Ліплявського навчально-виховного комплексу зайняли другу сходинку в турнірній таблиці. Суддівство ігор здійснювали Іван Баранов та вчитель фізичної культури Мартинівського НВК Петро Лаврінець.

По завершенню змагань юні футболісти району отримали багато позитивних емоцій від гри та задоволення від отриманих від голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста та начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Анни Бабенко комплектів футбольних форм, які було придбано за сприяння голови федерації футболу Черкаської області, Народного депутата України Владислава Голуба, голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста та спонсорської підтримки ФГ «Русичі». Василь Момро вручив від Федерації футболу Канівського району футбольні м’ячі командам шкіл, а переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами. За підсумками змагань будуть сформовані команди юнаків 2004 та 2006 р.н. для участі в обласних змаганнях на призи «Шкіряний м’яч», які стартують 17 квітня та Чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнацьких команд.