Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

Дата публикации: Sep 25, 2017 10:51:6 AM

    У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань здорового способу життя та залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я , удосконалень функцій організму, підвищення фізичної та розумової працездатності з 04.09.2017 р. по 08.09.2017 р. був організований та проведений Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів навчальних закладів району.  Розпочалися заходи із урочистих лінійок, на яких було оголошено план проведення заходів.

Зокрема, в Конончанському навчально-виховному комплексі були проведені спортивні естафети, мініфутбол «Дружба» та Олімпійський урок.

Учні Мельниківського навчально-виховного комплексу брали участь у змаганнях з шашок, тенісу, мініфутболу, волейболу. У 5-7 класах було проведено Олімпійський урок на тему: «Олімпійські ігри і ігри сучасності», «Чи знаємо ми олімпійців Черкащини?». Було проведено рухливі ігри з елементами баскетболу в 5-7 класах.

Учні Грищенецького навчально-виховного комплексу в рамках святкування Олімпійського тижня кожен навчальний день починали з ранкової зарядки. Були проведені веселі старти «Сильніше, вище, швидше», а також шкільні змагання з футболу серед учнів 5-7 класів.

На базі Степанецької спеціалізованої школи був проведений Олімпійський урок для учнів 9 -11 класів; спортивна вікторина «Лідер» для учнів 5 - 8 класів; веселі старти для учнів 2- 4 класів; малі Олімпійські ігри для учнів 5 - 8 класів ( дартс, волейбол, легка атлетика); змагання з волейболу серед учнів 9 -11 класів; участь у районних змаганнях з футболу серед учнів 2005 - 2006 р. н, 2003-2004 р. н (команда 2005-2006р.н - ІІ місце, команда 2003-2004 р.н - І місце).

В Беркозівському навчально-виховному комплексі було проведено конкурс на кращого знавця учасників олімпійських ігор. Учні переглянули документальний фільм про паралімпійців України. Був проведений конкурс малюнків на олімпійську спортивну тематику та «Веселі старти».

На базі Хмільнянського навчально-виховного комплексу було проведено класні години: «Спортивна надія»,«Будь активним-живи спортивно», «Історія розвитку Олімпійських ігор»; вікторина «Спорт і ми»; конкурс малюнків «Фізкультура і спорт у нашому житті»; змагання з легкої атлетики, футболу, волейболу, шахів та шашок.

У Яблунівському навчально-виховному комплексі було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок: «Діти – олімпійська надія України», футбольний турнір серед учнів 7-9 класів «У країні Олімпії», квест «Здоровим бути – зі спортом дружити» та спортивні змагання «Спритні, сильні та веселі».

У Малоржавецькому навчально-виховному комплексі було проведено спортивні змагання, також команда закладу була учасником футбольного турніру Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н.

В Потапцівському навчально-виховному комплексі було проведено турнір на першість школи з шахів та шашок серед учнів 5-10 кл., гру-подорож «Мандруємо стежиною здоров’я» для 1-3 кл., змагання з настільного тенісу серед 9-11 кл. та майстер – клас учня 10 класу для учнів школи із боротьби дзюдо.

На базі Бобрицького НВК був проведений Всеукраїнський Олімпійський урок. У школі з 4 по 8 вересня проводились змагання з настільного тенісу (5-11кл.), змагання й шашок, дартсу та кидків м’яча у баскетбольне кільце (1-11кл.)., виступ агітбригади «Здоров’я – це найбільша цінність у житті», спортивні естафети , «Веселі старти», перегляд презентації «Перші Олімпійські ігри», змагання з футболу з командою Грищенецького НВК та участь у футбольному турнір Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н., де команди Бобрицького НВК посіли ІІІ місце серед юнаків 2003-2004 та 2005-2006 р.н.