Команда  Канівського району здобула призові місця на обласних змаганнях з легкої атлетики

Дата публикации: May 10, 2017 3:37:52 PM

     05 травня 2017 року команда Канівського району взяла участь в обласних змаганнях з легкої атлетики. Поїздку організовано спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На центральному стадіоні м. Черкаси проводилися ХХІІІ обласні комплексні навчально-виховні заходи серед школярів, Чемпіонат Черкаської області серед ДЮСШ та ОСДЮСШОР з легкої атлетики на призи «Кращий тренер Черкащини» серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2003-2004 р.н., Чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики (дорослі). Захід відбувався під патронатом Черкаського відділення НОК України, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласної федерації легкої атлетики.

    Учасники змагалися з наступних видів спорту: біг на 100, 200, 400, 800 метрів, 1,5 та 3 км, стрибки в довжину. В результаті маємо наступні здобутки – Кириченко Вікторія (с. Таганча) – 3 місце, Чугрєєв Артур (с. Степанці) – 2 місце у змаганнях з бігу на 800 м, Власенко Максим (с. Степанці) – 1 місце у змаганнях з бігу на 1,5 км, Шевченко Костянтин (с. Полствин) – 2 місце Курінний Євгеній (с. Таганча) – 1 місце у змаганнях з бігу на 3 км, Стоколос Максим посів 4 місце у стрибках в довжину.

     Вітаємо переможців та призерів, які представляючи Канівщину достойно виступили на обласних змаганнях та бажаємо ще кращих результатів і спортивних здобутків.