Семінар-практикум соціальних педагогів

На базі Ліплявського навчально - виховного комплексу 16.12.2013 був проведений районний семінар-практикум для соціальних педагогів та громадських інспекторів загальноосвітніх закладів, яких хлібом-сіллю зустріли старшокласники.

У актовій залі презентацію села та навчально-виховного комплексу зробила директор Кубар Галина Миколаївна. Чудові українські пісні дарували учасникам семінару-практикуму учениці 9 класу – Сіпко Валерія та Лисак Альона. Соціальний педагог навчально-виховного комплексу Григорович Наталія Вікторівна провела заняття з елементами тренінгу «Улюблений світ без насильства» з учнями 6 класу, а також виступила з доповіддю на тему «Соціально-профілактична робота щодо жорстокого поводження з дітьми в закладах освіти».        Соціальні педагоги та громадські інспектори шкіл Канівського району взяли активну участь у практичній частині семінару-практикуму – вправі, мета якої - допомогти учасникам усвідомити роль педагога у попередженні насильства та жорстокого поводження з дітьми, вчити педагогів працювати в групах та набувати практики колективної діяльності у виробленні рішень, визначити причини та наслідки насилля щодо дитини, узагальнити наданий обсяг інформації щодо насилля. Учасники семінару працювали в групах над виконанням завдання - створити «Дерево насильства» (економічного, фізичного, психологічного, сексуального), яке успішно виконали й презентували.

        

Завершився методичний семінар-практикум для соціальних педагогів та громадських інспекторів шкіл Канівського району круглим столом за обміном думками.