17 першокласників Степанецької школи отримали в подарунок від Сергія Тулуба «Кобзарики»

Дата публикации: Sep 18, 2013 12:0:36 PM

Розпочався новий навчальний рік. Із портфелями за плечима та з квітами в руках чимчикують до школи першачки. Не менш схвильовані й одинадцятикласники - майбутні випускники. У когось шкільне життя щойно розпочалося, а в когось, навпаки, завершується. А тому шкільні лінійки, присвячені першому дзвонику, завжди зворушливі. Розділити хвилювання та радість степанецьких школярів приїхав голова Черкаської ОДА С.Тулуб, який у понеділок, 2 вересня ц.р., відвідав Канівський район. Також були присутні голова Канівської РДА О.Павлов, голова райради М.Бала, перший заступник голови РДА В.Корабель та інші

На подвір'ї Степанецької школи зібралося багато люду - вчителі, школярі, батьки, гості... Рідна школа зустріла своїх учнів оновленою, відремонтованою.

- Замінені вікна, вхідні двері, утеплені фасад та дах..., - перераховує здобутки директор школи С.Яременко. - Усе це за підтримки голови ОДА С.Тулуба та депутата райради О.Гики, завдяки яким у наш заклад було залучено інвестиції в рамках кіотського проекту на загальну суму 2 млн. 600 тис.грн.

Цьогоріч 17 дітей стали учнями першого класу Степанецької школи. Попереду їх чекає цікава мандрівка у країну знань.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації С.Тулуб привітав першачків і побажав їм успіхів у навчанні. У подарунок від облдержадміністрації кожний першокласник отримав "Кобзарика" Т.Шевченка. Окрім того, Степанецька школа здобула сучасний телевізор.

- Сьогодні на Черкащині свої двері відчинили майже 700 навчальних закладів. Досвідчені й мудрі наставники запросили більше 100 тисяч юних черкащан до прекрасної країни знань. Розпочинається навчальний рік із шевченківського уроку, адже наступного року ми відзначаємо важливу дату - 200-річчя з дня народження Т.Шевченка, - сказав Сергій Тулуб.

Школярі вітали присутніх із святом, зачитували вірші, дарували квіти улюбленим вчителям. І ось урочиста лінійка закінчилася, продзвенів дзвоник і учні пішли на свій перший урок.

Підготувала Катерина ПРУДКА

Дніпрова ЗІРКА

№ 2013.071.072