Юні спортсмени Канівського району показують високі результати і потребують серйозної підтримки

Дата публикации: Sep 18, 2013 11:11:23 AM

Нещодавно завершилося перше коло змагань першості Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд. У середній віковій категорії (1998-1999 років народження) в I групі взяли участь у змаганнях 6 команд, серед них - команди Канівської районної ДЮСШ "Колос" та ДЮСШ міськво - ДЮСШ "Зеніт" (Канів).

  Приємно відзначити, що юні футболісти гідно виступили в першому колі змагань і набрали по 10 очок, розділивши друге і третє місця в турнірній таблиці та поступившись за втраченими очками лише СДЮСШОР м. Черкаси, а між собою зіграли з рахунком 1:1.

  Очевидно, наші юнаки можуть показати ще кращу гру, а відтак, і результати. Закономірно: яка команда проведе кращу тренувальну підготовку до початку другого кола змагань, відповідно і вийде в другий етап півфінальних змагань серед команд, що посіли 1-2 місця в групах.

  Команда ДЮСШ "Колос" сформована з учнів Степанецької спеціалізованої школи, а також Межиріцької та Ліплявської шкіл. У кожній команді є лідери. Так, у команді ДЮСШ "Колос" - це Ілля Никитенко, Олександр Яременко, Владислав Столяр, Максим Бабенко. Вони подають приклад своїм старанням та відповідальністю під час гри на футбольному полі.

  А минулого тижня відбулася відкрита першість Канівської районної ДЮСШ "Колос" із легкої атлетики в с.Бобриця на базі Бобрицького НВК. Змагання проводилися зі спринту, стрибків у довжину, штовхання ядра, метання м'яча у двох вікових групах (старша та молодша). У змаганнях взяли участь понад дев'яносто юнаків та дівчат. Змагання пройшли організовано завдяки зусиллям головного судді та одного з організаторів змагань Олега Крячка. Переможцями та призерами змагань стали: Марія Скляр із с.Таганча (біг на 60 м), Валентина Кипа та Максим Бабенко (метання м'яча), Михайло Момро (біг на 60 м та стрибки в довжину). Їх нагородили почесними грамотами та дипломами спортивної школи.

  Як бачимо, юні спортсмени показують високі результати, проте потребують серйозної підтримки. Тож Канівська районна ДЮСШ "Колос" звертається до підприємств та установ різної форми власності з проханням надавати фінансову підтримку юним спортсменам для участі в різноманітних змаганнях, а також запрошує можливих спонсорів долучитися з допомогою у фінансуванні юнацької футбольної команди під час проведення змагань районного та вищого рівня.

Василь МОМРО

№ 2012.091.092