Через 50 років зустрілися випускники полствинської школи

Дата публикации: Sep 18, 2013 11:54:57 AM

Нещодавно пройшла зустріч випускників 1963 року Полствинської 8-річної школи. Гостини для випускників влаштували в сусідньому селі  - Малому Ржавці - в стінах тутешнього НВК, збудованого замість Полствинської школи. Зустрітися з вчителями та друзями приїхали 14 із 17 колишніх однокласників з Росії та  різних куточків України

Привітали гостей директор Малоржавецького НВК Олександр Іванович Дорошенко та учні - учасники художньої самодіяльності школи. Згадували цікаві моменти шкільних буднів, кожен із випускників розповів про своє життя за останні 50 років. Не забули й про тих, кого вже немає серед живих, вшанувавши їх пам'ять хвилиною мовчання. Було покладено квіти до могил вчителів та однокласників, похованих в с. Полствин.

Разом із колишніми випуск-никами в зустрічі взяли участь і їхні улюблені вчителі: Любов Ільківна Царенко, Софія Петрівна Дорошенко та Лідія Ільківна Кравець.

Учням Малоржавецького НВК на згадку гості подарували спортивні м'ячі, гімнастичні знаряддя та фотоальбоми. Учителям вручили рушники, як символ зв'язку між поколіннями.

Щиру подяку за умілу організацію зустрічі гості ви-словили своєму "однокашнику" Івану Івановичу Корнієнку, завдяки зусиллям якого і вдалося зібрати в дружнє коло шкільних товаришів.

Лідія ШКУРЧЕНКО, випускниця Полствинської 8-річної школи 1963 року

№ 2013.061.062