До зустрічі, «Дивограй»…

Дата публикации: Sep 18, 2013 11:49:46 AM

Ось і завершилася перша табірна зміна "Дивограю". Усі дітлахи цієї зміни прощалися з табором, з друзями, говорячи "Дякуємо, Дивограю, і до зустрічі!". Цього року, як і раніше, програма табору була насиченою: відбувся конкурс на кращу рекламу табору, пройшла ярмарка ідей, танцювальний флешмоб, пісенні конкурси, екологічні акції, дискотеки. Під час табірної зміни діти відвідували Канівський природний заповідник, Черкаський зоопарк, музей Корсунь-Шевченківської битви. Не забували про "дивограївців" і канівські пожежники та козаки, які проводили майстер-класи і давали можливість дітям долучитися до їх професії. Закриття табірної зміни готували вже самі вихованці "Дивограю", демонструючи свої вміння і таланти. Насамкінець діти запустили в небо кульки бажань.

- Кожного літа табір "Дивограй" - для нас питання №1, тим більше зараз, коли Президент України Віктор Янукович поставив перед нами завдання охопити оздоровленням та відпочинком максимальну кількість дітей. Більше того, створюючи "Дивограй", ми дбали про всебічний розвиток дітей. Цього року першими серед навчальних закладів області ми придбали для "Дивограю" чудовий басейн, який після табірних змін зможуть використовувати учні Ліплявської школи, - зазначила заступник голови районної державної адміністрації Лариса Некраса.

Але на цьому свято не закінчується. Буквально через кілька днів стартує друга зміна.

Сектор з питань регіональної політики та забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської райдержадміністрації № 2013.057.058