Оголошення про вакантні посади

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс на заміщення вакантних посад фахівців

комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради

       Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ: «вчителя-дефектолога», «практичного психолога».

Вимоги до кандидатів:

       - На посаду вчителя-дефектолога призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія” за спеціалізацією «дефектолог» при цьому мають стаж роботи не менше як три роки за фахом.

     -На посаду практичного психолога призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” за спеціалізацією практичного психолога при цьому при цьому мають стаж роботи не менше як три роки за фахом.

    Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу подають до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме довільної форми;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних ;

- копію паспорта громадянина України (с. 1, 2 , 11);

- копію трудової книжки;

- копію документа/документів про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

          Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

          У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам,  претенденти на заміщення вакантних посад до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів повідомляються комунальною установою «Інклюзивно-ресурсним центром» Канівської районної ради.

         Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

         Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше п’яти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

       Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснюється директором ІРЦ.

Дата проведення конкурсу  30.08.2019 року о 11.00 год. за адресою: вул.Героїв Небесної Сотні, 60, м.Канів, Черкаська обл.

За додатковою інформацією звертатись за тел. (067)5675355,E-mail: irckaniv@gmail.com.