Вакансії‎ > ‎

Оголошення про вакантні посади

Конкурс на заміщення вакантних посад фахівців

комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради

    Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ:«учителя-логопеда», «практичного психолога», «учителя-дефектолога».

    Вимоги до кандидатів:

    - На посаду учителя-логопеда призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”  за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога при цьому мають стаж роботи не менше як три роки за фахом.

     -На посаду практичного психолога призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” за спеціалізацією практичного  психолога при цьому при цьому мають стаж роботи не менше як три роки за фахом.

     -  На посаду учителя-дефектолога призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”  - за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу подають до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме довільної форми;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних ;

- копію паспорта громадянина України (с. 1, 2 , 11);

- копію трудової книжки;

- копію документа/документів про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію трудової книжки.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

          Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

          У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам,  претенденти на заміщення вакантних посад до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів повідомляються комунальною установою «Інклюзивно-ресурсним центром» Канівської районної ради.

         Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

         Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше п’яти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

       Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснюється директором ІРЦ.

Дата проведення конкурсу  27.08.2018 року о 11.00 год. за адресою: вул.Героїв Небесної Сотні, 60, м.Канів, Черкаська обл.

За додатковою інформацією звертатись за тел. (067)5675355,E-mail: irckaniv@gmail.com.

Comments