СПОРТ‎ > ‎

Спартакіада серед школярів

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 15:33 Admin Osvita   [ оновлено 30 жовт. 2017 р., 15:52 ]
27 жовтня 2017 року на базі Бобрицького навчально-вховного комплексу відбулися районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу. Склад команд був наступним:
- настільний теніс – 2 хлопчики та 2 дівчинки;

 - шахи – 1 хлопчик та 1 дівчинка;

- шашки – 1 хлопчик та 1 дівчинка.

На змагання з’їхалися команди-переможці зональних змагань:

І зона – Мельниківський НВК, Беркозівський НВК, Мартинівський НВК, Таганчанська ЗОШ (на базі Таганчанської загальноосвітньої школи);

ІІ зона – Конончанський НВК, Хмільнянський НВК, Яблунівський НВК, Межиріцька ЗОШ (на базі Межиріцької загальноосвітньої школи);

ІІІ зона – Келебердянський НВК, Сушківський НВК, Ліплявський НВК (на базі Ліплявського навчально-витховного комплексу);

ІV зона – Литвинецька ЗОШ, Малоржавецький НВК, Степанецька СШ (на базі Степанецької спеціалізованої школи);

V зона – Потапцівський НВК, Грищенецький НВК, Бобрицький НВК (на базі Бобрицького навчально-виховного комплексу).

Щодо самих змагань, то в них визначалась особиста першість. З настільного тенісу визначалась також командна першість.

Отже, за остаточними підсумками суддівських протоколів, переможцями стали:

Настільний теніс

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Посуховська Лілія

Грищенецький НВК

ІІ

Мичка Маргарита

Мартинівський НВК

ІІІ

Дорошенко Римма

Ліплявський НВК

Хлопці

І

Романюк Антон

Бобрицький НВК

ІІ

Калініченко Іван

Ліплявський НВК

ІІІ

Табунський Вадим

Мартинівський НВК

Командні (зони)

І

Бобрицький НВК

ІІ

Мартинівський НВК

ІІІ

Ліплявський НВК

 


Шахи

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Матина Ірина

Межиріцька ЗОШ

ІІ

Джулай Яна

Ліплявський НВК

ІІІ

Школьна Юлія

Литвинецька ЗОШ

Хлопці

І

Пилипенко Тимофій

Ліплявський НВК

ІІ

Скоробагатий Іван

Беркозівський НВК

ІІІ

Писаренко Дмитро

Степанецька СШ

 

Шашки

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Скопець Яніна

Ліплявський НВК

ІІ

Глушко Анна

Литвинецька ЗОШ

ІІІ

Шадура Аліна

Мартинівський НВК

Хлопці

І

Калініченко Іван

Ліплявський НВК

ІІ

Савенко Владислав

Межиріцька ЗОШ

ІІІ

Шармар Назар

Мартинівський НВК

 
Команди-переможці нагороджені цінними призами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту.









Comments