СПОРТ‎ > ‎

Районний футбольний турнір серед школярів

опубліковано 20 вер. 2018 р., 14:07 Informetcentr Direktor   [ оновлено 20 вер. 2018 р., 14:09 ]
    В рамках Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно масових заходів Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти молоді та спорту Канівської РДА, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 14 вересня 2018 року на футбольному полі с. Межиріч проведено відкритий турнір Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2004, 2005-2007 р.н. Захід проведено спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації.

    На змагання з’їхалися 13 команд з 9 закладів загальної середньої освіти: Конончанського, Хмільнянського, Бобрицького навчально-виховних комплексів, Межиріцької та Таганчанської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Ліплявського навчально-виховного комплексу Ліплявської ОТГ, та заклади освіти Степанецької ОТГ: Мартинівського навчально-виховного комплексу, Малоржавецької гімназії, та Степанецького ліцею.

    В результаті змагань 1 місце та кубок, медалі та грамоти серед юнаків 2001-2004 р.н. виборола команда Ліплявського навчально-виховного комплексу, 2 місце - у юнаків Степанецького ліцею, третіми стали футболісти Бобрицького навчально-виховного комплексу.

    Серед юнаків 2005-2007 р.н. 1 місце виборола команда Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, 2 місце зайняли юнаки Ліплявського навчально-виховного комплексу та 3 місце посіли спортсмени Малоржавецької гімназії.

    Учасники команд-призерів нагородженні медалями та грамотами.
Організатори вдячні всім керівникам, вчителям та тренерам, хто приклав зусилля до організації та проведення цього футбольного свята для дітей .


Comments