СПОРТ‎ > ‎

«Козацькі забави», присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України

опубліковано 22 жовт. 2018 р., 14:36 Admin Osvita   [ оновлено 22 жовт. 2018 р., 14:50 ]

  З метою реалізації Концепції національного виховання учнівської молоді, пропагування здорового способу життя, популяризації козацьких традицій та звичаїв серед населення району, виховання гармонійного і всебічно розвиненого підростаючого покоління 19 жовтня 2018 року на базі Таганчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено спортивні змагання «Козацькі забави», присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України.

На змагання прибули команди закладів загальної середньої освіти району: Таганчанської, Литвинецької, Межиріцької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Бобрицького, Келебердянського та Хмільнянського навчально-виховних комплексів.

         Змагання проведено з наступних видів програми: стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, поштовх гирі (16 кг) однією рукою, кидки в баскетбольне кільце та стрибок з місця у довжину.

         Результати змагань:

І місце – команда Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – команда Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Хмільнянського навчально-виховного комплексу.

         Результати змагань по окремих видах:

         1. Стрільба з пневматичної гвинтівки:

Місце

Команда

Особиста першість

І

Хмільнянський НВК

Дударчук Роман             (Хмільнянський НВК)

ІІ

Таганчанська ЗОШ

Говоренко Давид  (Таганчанська ЗОШ)

ІІІ

Келебердянський НВК

Хрипко Юлія      (Хмільнянський НВК)

          2. Підтягування на перекладині:

Місце

Команда

Особиста першість

І

Межиріцька ЗОШ

Говоренко Давид   (Таганчанська ЗОШ)

ІІ

Таганчанська ЗОШ

Пустовойт Артур     (Межиріцька ЗОШ)

ІІІ

Келебердянський НВК

Мусієнко Анатолій      (Межиріцька ЗОШ)

           3. Двоборство (стрільба з пневматичної гвинтівки + підтягування на перекладині):

1 місце – Таганчанська ЗОШ;

2 місце – Межиріцька ЗОШ;

3 місце – Хмільнянський НВК.

          4. Поштовх гирі:

1 місце – Говоренко Давид (Таганчанська ЗОШ);

2 місце – Кононенко Євгеній (Межиріцька ЗОШ);

3 місце – Дударчук Роман (Хмільнянський НВК).

          5. Стрибок у довжину з місця

1 місце – Івашківська Вероніка (Таганчанська ЗОШ) та Скочінський Владислав (Бобрицький НВК);

2 місце – Хрипко Юлія (Хмільнянський НВК) та Мусієнко Анатолій (Межиріцька ЗОШ);

3 місце – Авраменко Вікторія (Литвинецька ЗОШ) та Дорошенко Єгор (Таганчанська ЗОШ).

          6. Кидки у баскетбольне кільце:

1 місце – Правдзіва Марина (Таганчанська ЗОШ) та Горовенко Дмитро (Бобрицький НВК);

2 місце – Дудник Людмила (Межиріцька ЗОШ) та Попов Анатолій (Таганчанська ЗОШ);

3 місце – Ломака Владислава (Бобрицький НВК) та Сліпченко Олександр (Межиріцька ЗОШ).

                  Змагання судили вчителі фізичної культури, Євген Володимирович Курінний, Віталій Миколайович Власенко, Микола Петрович Шармар, Петро Миколайович Чайка, Олег Васильович Крячок.

          Переможці та призери нагороджені грамотами та цінними призами.



Comments