СПОРТ

Турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району

опубліковано 10 січ. 2018 р., 06:22 Admin Osvita   [ оновлено ]

    Турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки.

    03 січня 2018 року в спортивному залі Канівської ЗОШ №1 ім. Т.Шевченка проведено щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району, присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки.

     Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Канівської гімназії ім. І.Франка, Канівської ЗОШ №4.
  
   На урочистостях з нагоди відкриття змагань учасників привітали в.о. керуючого справами Канівської міської ради Володимир Іванович Святелик, голова Канівської спілки ветеранів Афганістану Анатолій Петрович Сахно, директор клубу-музею «Ветеран» Володимир Олексійович Балан, представник спілки «Союз ВДВ» Олександр Миколайович Потьомка та один із засновників даного турніру – Микола Вікторович Порожній.
    Присутні заслухали Гімн України, капітани команд урочисто підняли державний прапор. Змагання урочисто було відкрито. Усі присутні бажали учасникам насолоджуватися безпосередньо грою і, звичайно, перемоги, найсильнішим.

    Команди змагалися по принципу «кожний з кожним». В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда юнаків з Канівської гімназії ім. І.Франка, друге місце посіли юнаки ЗОШ №4, третіми стали спортсмени Степанецької СШ, четвертими – Ліплявського навчально-виховного комплексу.      Отже, перехідний кубок залишився у гімназистів. Також команда-переможець отримала грошову премію в сумі 1000 грн. від спілки «Союз ВДВ». Окрім того, усі команди були нагороджені солодощами (тортами) – від Канівської спілки ветеранів Афганістану.
 

Змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат

опубліковано 19 груд. 2017 р., 02:43 Admin Osvita   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 03:12 ]

15 грудня 2017 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат. Метою спортивного заходу було підвищення спортивної майстерності районних команд та виявлення кращих команд з волейболу.

В результаті напруженої боротьби команда юнаків Степанецької спеціалізованої школи показавши злагоджену технічну гру та виборола І місце серед юнаків. Друге місце у команди юнаків Ліплявського навчально-виховного комплексу, третьою стала команда юнаків Таганчанської загальноосвітньої школи.

Серед команд дівчат результати наступні:

І місце – Степанецька спеціалізована школа;

ІІ місце – Ліплявський навчально-виховний комплекс;

ІІІ місце – Литвинецька загальноосвітня школа;

ІV місце – Таганчанська загальноосвітня школа.

Команди-переможці та призери нагороджені цінними призами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Районний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

опубліковано 19 груд. 2017 р., 02:22 Admin Osvita   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 02:33 ]


   З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху серед дітей, залучення якомога більшої кількості учнів до занять спортом, організації змістовного дозвілля 1 грудня 2017 року в спортивному залі Ліплявського навчально-виховного комплексу було проведено районний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Захід проведено спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації та Канівської районної ДЮСШ «Колос».

   На відкритті змагань учасників привітали головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Ковальська, директор Ліплявського навчально-виховного комплексу Галина Кубар, директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Василь Момро, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим. Надалі головний суддя Василь Момро повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху та рухливі естафети («Посадка та збір картоплі», «Стрибунець-лелеченя», «Лелекова несподіванка», «Ведення баскетбольного м’яча», «Молодецьке лелеченя», «Веселий краб»). Суддями на етапах виступили Юлія Галушка, Василь Момро та Євгеній, Курінний. Головний секретар змагань – Наталія Ковальська.

    На змагання з’їхалися команди з 7 загальноосвітніх навчальних закладів: Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Мартинівського навчально-виховного комплексу, Таганчанської загальноосвітньої школи, Хмільнянського навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи, Келебердянського навчально-виховного комплексу.

   В результаті змагань 1 місце та кубок виборола команда Мартинівського навчально-виховного комплексу, 2 місце у команди Ліплявського навчально-виховного комплексу, третіми стала команда Межиріцької загальноосвітньої школи.

    Команда-переможець та команди-призери нагороджені грамотами та спортивним інвентарем.Спартакіада серед школярів

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 15:33 Admin Osvita   [ оновлено 30 жовт. 2017 р., 15:52 ]

27 жовтня 2017 року на базі Бобрицького навчально-вховного комплексу відбулися районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу. Склад команд був наступним:
- настільний теніс – 2 хлопчики та 2 дівчинки;

 - шахи – 1 хлопчик та 1 дівчинка;

- шашки – 1 хлопчик та 1 дівчинка.

На змагання з’їхалися команди-переможці зональних змагань:

І зона – Мельниківський НВК, Беркозівський НВК, Мартинівський НВК, Таганчанська ЗОШ (на базі Таганчанської загальноосвітньої школи);

ІІ зона – Конончанський НВК, Хмільнянський НВК, Яблунівський НВК, Межиріцька ЗОШ (на базі Межиріцької загальноосвітньої школи);

ІІІ зона – Келебердянський НВК, Сушківський НВК, Ліплявський НВК (на базі Ліплявського навчально-витховного комплексу);

ІV зона – Литвинецька ЗОШ, Малоржавецький НВК, Степанецька СШ (на базі Степанецької спеціалізованої школи);

V зона – Потапцівський НВК, Грищенецький НВК, Бобрицький НВК (на базі Бобрицького навчально-виховного комплексу).

Щодо самих змагань, то в них визначалась особиста першість. З настільного тенісу визначалась також командна першість.

Отже, за остаточними підсумками суддівських протоколів, переможцями стали:

Настільний теніс

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Посуховська Лілія

Грищенецький НВК

ІІ

Мичка Маргарита

Мартинівський НВК

ІІІ

Дорошенко Римма

Ліплявський НВК

Хлопці

І

Романюк Антон

Бобрицький НВК

ІІ

Калініченко Іван

Ліплявський НВК

ІІІ

Табунський Вадим

Мартинівський НВК

Командні (зони)

І

Бобрицький НВК

ІІ

Мартинівський НВК

ІІІ

Ліплявський НВК

 


Шахи

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Матина Ірина

Межиріцька ЗОШ

ІІ

Джулай Яна

Ліплявський НВК

ІІІ

Школьна Юлія

Литвинецька ЗОШ

Хлопці

І

Пилипенко Тимофій

Ліплявський НВК

ІІ

Скоробагатий Іван

Беркозівський НВК

ІІІ

Писаренко Дмитро

Степанецька СШ

 

Шашки

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Скопець Яніна

Ліплявський НВК

ІІ

Глушко Анна

Литвинецька ЗОШ

ІІІ

Шадура Аліна

Мартинівський НВК

Хлопці

І

Калініченко Іван

Ліплявський НВК

ІІ

Савенко Владислав

Межиріцька ЗОШ

ІІІ

Шармар Назар

Мартинівський НВК

 
Команди-переможці нагороджені цінними призами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

опубліковано 25 вер. 2017 р., 03:51 Admin Osvita   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 04:03 ]

    У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань здорового способу життя та залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я , удосконалень функцій організму, підвищення фізичної та розумової працездатності з 04.09.2017 р. по 08.09.2017 р. був організований та проведений Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів навчальних закладів району.  Розпочалися заходи із урочистих лінійок, на яких було оголошено план проведення заходів.

Зокрема, в Конончанському навчально-виховному комплексі були проведені спортивні естафети, мініфутбол «Дружба» та Олімпійський урок.

Учні Мельниківського навчально-виховного комплексу брали участь у змаганнях з шашок, тенісу, мініфутболу, волейболу. У 5-7 класах було проведено Олімпійський урок на тему: «Олімпійські ігри і ігри сучасності», «Чи знаємо ми олімпійців Черкащини?». Було проведено рухливі ігри з елементами баскетболу в 5-7 класах.

Учні Грищенецького навчально-виховного комплексу в рамках святкування Олімпійського тижня кожен навчальний день починали з ранкової зарядки. Були проведені веселі старти «Сильніше, вище, швидше», а також шкільні змагання з футболу серед учнів 5-7 класів.


На базі Степанецької спеціалізованої школи був проведений Олімпійський урок для учнів 9 -11 класів; спортивна вікторина «Лідер» для учнів 5 - 8 класів; веселі старти для учнів 2- 4 класів; малі Олімпійські ігри для учнів 5 - 8 класів ( дартс, волейбол, легка атлетика); змагання з волейболу серед учнів 9 -11 класів; участь у районних змаганнях з футболу серед учнів 2005 - 2006 р. н, 2003-2004 р. н (команда 2005-2006р.н - ІІ місце, команда 2003-2004 р.н - І місце).


В Беркозівському навчально-виховному комплексі було проведено конкурс на кращого знавця учасників олімпійських ігор. Учні переглянули документальний фільм про паралімпійців України. Був проведений конкурс малюнків на олімпійську спортивну тематику та «Веселі старти».На базі Хмільнянського навчально-виховного комплексу було проведено класні години: «Спортивна надія»,«Будь активним-живи спортивно», «Історія розвитку Олімпійських ігор»; вікторина «Спорт і ми»; конкурс малюнків «Фізкультура і спорт у нашому житті»; змагання з легкої атлетики, футболу, волейболу, шахів та шашок.У Яблунівському навчально-виховному комплексі було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок: «Діти – олімпійська надія України», футбольний турнір серед учнів 7-9 класів «У країні Олімпії», квест «Здоровим бути – зі спортом дружити» та спортивні змагання «Спритні, сильні та веселі».

У Малоржавецькому навчально-виховному комплексі було проведено спортивні змагання, також команда закладу була учасником футбольного турніру Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н.
В Потапцівському навчально-виховному комплексі було проведено турнір на першість школи з шахів та шашок серед учнів 5-10 кл., гру-подорож «Мандруємо стежиною здоров’я» для 1-3 кл., змагання з настільного тенісу серед 9-11 кл. та майстер – клас учня 10 класу для учнів школи із боротьби дзюдо.
На базі Бобрицького НВК був проведений Всеукраїнський Олімпійський урок. У школі з 4 по 8 вересня проводились змагання з настільного тенісу (5-11кл.), змагання й шашок, дартсу та кидків м’яча у баскетбольне кільце (1-11кл.)., виступ агітбригади «Здоров’я – це найбільша цінність у житті», спортивні естафети , «Веселі старти», перегляд презентації «Перші Олімпійські ігри», змагання з футболу з командою Грищенецького НВК та участь у футбольному турнір Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н., де команди Бобрицького НВК посіли ІІІ місце серед юнаків 2003-2004 та 2005-2006 р.н.

День фізичної культури та спорту

опубліковано 12 вер. 2017 р., 00:35 Admin Osvita   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 00:44 ]

З метою відзначення Дня фізичної культури та спорту 8 вересня 2017 року в с. Степанці на стадіоні «Маракана» було проведено футбольний турнір Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н. Захід проведено спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації.

На змагання з’їхалися команди з 8 загальноосвітніх навчальних закладів: Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Мартинівського навчально-виховного комплексу, Таганчанської загальноосвітньої школи, Малоржавецького навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи, Келебердянського навчально-виховного комплексу.

В результаті змагань 1 місце серед юнаків 2003-2004 р.н. виборола команда Степанецької спеціалізованої школи, 2 місце у юнаків Ліплявського навчально-виховного комплексу, третіми стали бобрицькі спортсмени.

Серед юнаків 2005-2006 р.н. 1 місце посіла команда Межиріцької загальноосвітньої школи, 2 місце – юнаки Степанецької спеціалізованої школи та 3 місце зайняли спортсмени Бобрицького навчально-виховного комплексу.

Команди-переможці нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Також оголошено подяки вчителям фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району: Гарбуз Ользі Григорівні, Татарінову Віталію Гнатовичу, Курінному Євгенію Володимировичу, Шармару Михайлу Петровичу, Вовкострілу В’ячеславу Петровичу, Хорошуну Миколі Олександровичу, Лаврінцю Петру Миколайовичу, Крячку Олегу Васильовичу, Дорошенку Олександру Івановичу та тренеру районної ДЮСШ «Колос» Почтарю Михайлу Григоровчичу.

На стадіоні «Маракана» с. Степанці змагались юні футболісти

опубліковано 25 трав. 2017 р., 15:29 Admin Osvita   [ оновлено 25 трав. 2017 р., 15:34 ]

З метою підвищення спортивної майстерності юних футболістів та популяризації футболу в районі 19 травня 2017 року на стадіоні «Маракана» в с. Степанці проведено  відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. та молодші. Захід проведено спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На змагання прибули команди навчальних закладів району: Межиріцької та Таганчанської загальноосвітніх шкіл, Степанецької спеціалізованої школи, Малоржавецького, Келебердянського, Ліплявського та Мартинівського навчально-виховних комплексів.      


За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: Степанецької СШ, Ліплявського НВК та Межиріцької ЗОШ, Таганчанської ЗОШ відповідно.  Третє місце здобула команда юних спортсменів Межиріцької ЗОШ. Футболісти з Ліплявського НВК зайняли друге місце. Перемогу та кубок виборола команда степанчан.

Нагороджуючи переможців та призерів  медалями та грамотами, директор Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василь Момро відзначив високий потенціал юних футболістів, закликав їх і надалі брати участь у подібних змаганнях та розвиватися в улюбленому виді спорту.

Команда Канівського району здобула призові місця на обласних змаганнях з легкої атлетики

опубліковано 10 трав. 2017 р., 08:37 Admin Osvita   [ оновлено 10 трав. 2017 р., 08:45 ]

     05 травня 2017 року команда Канівського району взяла участь в обласних змаганнях з легкої атлетики. Поїздку організовано спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На центральному стадіоні м. Черкаси проводилися ХХІІІ обласні комплексні навчально-виховні заходи серед школярів, Чемпіонат Черкаської області серед ДЮСШ та ОСДЮСШОР з легкої атлетики на призи «Кращий тренер Черкащини» серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2003-2004 р.н., Чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики (дорослі). Захід відбувався під патронатом Черкаського відділення НОК України, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласної федерації легкої атлетики.

    Учасники змагалися з наступних видів спорту: біг на 100, 200, 400, 800 метрів, 1,5 та 3 км, стрибки в довжину. В результаті маємо наступні здобутки – Кириченко Вікторія (с. Таганча) – 3 місце, Чугрєєв Артур (с. Степанці) – 2 місце у змаганнях з бігу на 800 м, Власенко Максим (с. Степанці) – 1 місце у змаганнях з бігу на 1,5 км, Шевченко Костянтин (с. Полствин) – 2 місце Курінний Євгеній (с. Таганча) – 1 місце у змаганнях з бігу на 3 км, Стоколос Максим посів 4 місце у стрибках в довжину.

     Вітаємо переможців та призерів, які представляючи Канівщину достойно виступили на обласних змаганнях та бажаємо ще кращих результатів і спортивних здобутків.


Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»

опубліковано 12 квіт. 2017 р., 02:28 Admin Osvita   [ оновлено 10 трав. 2017 р., 08:10 ]

9 квітня 2017 року у спортивному залі Таганчанської загальноосвітньої школи відбувся обласний спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя». Захід відбувся за спільної організаційної підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, відділу освіти, молоді та спорту РДА та районної ДЮСШ «Колос».

Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» проводиться щорічно. Основна мета – пропаганда здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Участь в заході взяло 3 команди навчальних закладів міста Канева, Канівського та Черкаського районів, а саме: Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, Таганчанська загальноосвітня школа та  Руськополянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.
На відкритті змагань учасників привітали відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській областіІван Урста, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анна Бабенко, директор Таганчанської загальноосвітньої школи Сергій Гарбуз та директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»  Василь Момро, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим. Надалі головний суддя Василь Момро повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху та рухливі естафети. Суддями на етапах виступили Юлія Галушка та Олександр Гнатенко. Головний секретар змагань –  Наталія Ковальська.

Всі учасники змагань активно працювали як розумово, так і фізично, щоб вибороти перемогу. Отже, за підсумками змагань перше загальнокомандне місце здобула команда м. Канева, яка буде приймати участь у фінальних змаганнях у м. Черкаси. На другому місці  - командаРуськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, 3 місце посіла команда Канівського району.

"Нумо, дівчата!"

опубліковано 14 бер. 2017 р., 09:32 Admin Osvita   [ оновлено 10 трав. 2017 р., 08:13 ]

        10 березня 2017 року на базі Бобрицького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації було проведено районну розважально-конкурсну гру «Нумо, дівчата!» присвячену Дню 8 березня.

       У грі прийняли участь 7 команд з навчальних закладів району, а саме: Межиріцької ЗОШ, Бобрицького НВК, Ліплявського НВК, Келебердянського НВК, Мартинівського НВК, Потапцівського НВК та Степанецької спеціалізованої школи.      За підсумками конкурсів, ІІІ місце у розважально-конкурсній грі «Нумо, дівчата!» виборола команда Ліплявського НВК, ІІ місце – команда Бобрицького НВК, а переможцями гри стала команда Межиріцької ЗОШ.
         Всі команди були нагороджені грамотами та цінними призами.

1-10 of 12