СПОРТ

Районний футбольний турнір серед школярів

опубліковано 20 вер. 2018 р., 14:07 Admin Osvita   [ оновлено 20 вер. 2018 р., 14:09 ]

    В рамках Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно масових заходів Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти молоді та спорту Канівської РДА, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 14 вересня 2018 року на футбольному полі с. Межиріч проведено відкритий турнір Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2004, 2005-2007 р.н. Захід проведено спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації.

    На змагання з’їхалися 13 команд з 9 закладів загальної середньої освіти: Конончанського, Хмільнянського, Бобрицького навчально-виховних комплексів, Межиріцької та Таганчанської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Ліплявського навчально-виховного комплексу Ліплявської ОТГ, та заклади освіти Степанецької ОТГ: Мартинівського навчально-виховного комплексу, Малоржавецької гімназії, та Степанецького ліцею.

    В результаті змагань 1 місце та кубок, медалі та грамоти серед юнаків 2001-2004 р.н. виборола команда Ліплявського навчально-виховного комплексу, 2 місце - у юнаків Степанецького ліцею, третіми стали футболісти Бобрицького навчально-виховного комплексу.

    Серед юнаків 2005-2007 р.н. 1 місце виборола команда Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, 2 місце зайняли юнаки Ліплявського навчально-виховного комплексу та 3 місце посіли спортсмени Малоржавецької гімназії.

    Учасники команд-призерів нагородженні медалями та грамотами.
Організатори вдячні всім керівникам, вчителям та тренерам, хто приклав зусилля до організації та проведення цього футбольного свята для дітей .


Команда Ліплявського навчально-виховного комплексу завоювала ІІІ місце у фіналі «Олімпійського лелеченя»

опубліковано 23 трав. 2018 р., 08:41 Admin Osvita   [ оновлено 25 трав. 2018 р., 09:06 ]


    19 травня 2018 в Черкасах відбувся фінал обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» .

    Відбулися змагання в спортивному манежі комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради. В обласному фіналі за звання найкращих змагалися 10 команд закладів загальної середньої освіти області, серед яких і команда Ліплявського навчально-виховного комплексу.

    Учасники спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» змагалия за кількома напрямками. Спочатку кожна команда представляла себе оригінальним способом у презентації команди, а потім демонстрували свої знання з олімпійської та спортивної тематики під час вікторини, спортивні здібності діти демонстрували вже у спортивній естафеті, що складалася з 12 етапів.

    За результатами всіх конкурсів команда Ліплявського навчально-виховного комплексу посіла ІІІ місце в області. Всі учасники заходу були відзначені подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та солодкими подарунками від спонсора заходу.Проведено Чемпіонат Канівського району з легкої атлетики серед учнів закладів загальної середньої освіти

опубліковано 27 квіт. 2018 р., 05:22 Admin Osvita   [ оновлено 27 квіт. 2018 р., 05:46 ]

    З метою популяризації легкої атлетики серед учнів закладів загальної середньої освіти району 24 квітня 2018 року на стадіоні м. Канів проведено Чемпіонат Канівського району з легкої атлетики серед учнів закладів загальної середньої освіти. Захід організовано та проведено відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації спільно з Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос». На відкритті змагань учасників привітали директор Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василь Момро, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації Наталія Ковальська, голова Канівського районного ФОК «Колос» Юлія Галушка. На змагання прибули команди навчальних закладів: Таганчанська ЗОШ, Бобрицький НВК, Ліплявський, Келебердянський НВК Степанецька СШ, Беркозівський, Мартинівський, Малоржавецький НВК.

    Змагання проведено з наступних видів програми: біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, стрибки у довжину, штовхання ядра.

    Результати змагань наступні:

    1. Змагання з бігу на 100 м:

1 місце – Івашківська Вероніка (Таганчанська ЗОШ) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

2 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

3 місце – Лагодіч Віка (Степанецька СШ) та Геращенко Костянтин (Мартинівський НВК).

    2. Змагання з бігу на 200 м:

1 місце – Лагодіч Віка (Степанецька СШ) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Макаренко Роман (Ліплявський НВК);

3 місце – Івашківська Вероніка (Таганчанська ЗОШ) та Бедловський Володимир (Степанецька СШ).

    3. Змагання з бігу на 400 м:

1 місце – Власенко Анна (Бобрицький НВК) та Макаренко Роман (Ліплявський НВК);

2 місце – Майборода Віталій (Степанецька СШ);

3 місце – Шармар Назар (Мартинівський НВК).

    4. Змагання з бігу на 800 м:

1 місце – Кириченко Вікторія (Таганчанська ЗОШ) та Геращенко Костянтин (Мартинівський НВК);

2 місце – Баланик Ірина (Ліплявський НВК) та Педан Микола (Келебердянський НВК);

3 місце – Драгоненко Юлія (Литвинецька ЗОШ) та Скочінський Владислав (Бобрицький НВК).

    5. Змагання з бігу на 1500 м:

1 місце – Власенко Анна (Бобрицький НВК) та Мушка Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Говоренко Естер (Таганчанська ЗОШ) та Ткаченко Олександр (Степанецька СШ);

3 місце – Однокоз Тетяна (Степанецька СШ) та Свинцицький Дмитро (Келебердянський НВК).

    6. Штовхання ядра:

1 місце – Голуб Дарина (Келебердянський НВК) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

2 місце – Драгоненко Юлія (Литвинецька ЗОШ) та Олисеєнко Микола (Келебердянський НВК);

3 місце – Свєчкарьова Анастасія (Степанецька СШ) та Авраменко Владислав (Ліплявський НВК).

    7. Змагання зі стрибків в довжину:

1 місце – Кириченко Вікторія (Таганчанська ЗОШ) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Баланик Ірина (Ліплявський НВК) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

3 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Герасименко Владислав (Степанецька СШ).

  

 Змагання судили вчителі фізичної культури Юлія Нестеренко, Євген Курінний, Віталій Татарінов, Петро Лаврінець, В’ячеслав Вовкостріл.    Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.

    Сподіваємося, що переможці районних змагань гідно представлять Канівщину на обласних змаганнях серед школярів, які відбудуться 27 квітня в м. Черкаси.   

Сезон юнацького футболу розпочато

опубліковано 19 квіт. 2018 р., 06:58 Admin Osvita   [ оновлено 23 квіт. 2018 р., 04:28 ]

13 квітня 2018 року на стадіоні с. Степанецьке проведено відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2003 р.н. та 2004-2006 р.н. Захід проведено Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» за організаційної підтримки відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На змагання прибули команди закладів загальної середньої освіти району: Межиріцької та Таганчанської ЗОШ, Бобрицького, Келебердянського, Ліплявського та команди Степанецької ОТГ: Мартинівський НВК, Малоржавецького НВК та Степанецька СШ.

У старшій віковій групі між собою по «коловій системі» змагалися 4 команди. За результатами 1 місце вибороли юнаки Степанецького відділення футболу спортивної школи, 2 місце посіли бобрицькі футболісти, 3 місце у мартинівських спортсменів, 4 місце зайняла команда Ліплявського НВК.

Але справжня боротьба розвернулася в молодшій віковій групі, в якій приймали участь 8 команд. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: Бобрицького НВК, Межиріцької ЗОШ, Ліплявського НВК та Степанецької СШ відповідно. Третє місце здобула команда юних спортсменів Степанецької СШ. Справжні пристрасті розгорнулися у фінальному матчі турніру. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком. За результатами пробитих пенальті перемогу виборола команда юних футболістів з с.Бобриця. Юнаки з Ліплявського навчально-виховного комплексу зайняли другу сходинку в турнірній таблиці. Суддівство ігор здійснювали Іван Баранов та вчитель фізичної культури Мартинівського НВК Петро Лаврінець.По завершенню змагань юні футболісти району отримали багато позитивних емоцій від гри та задоволення від отриманих від голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста та начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Анни Бабенко комплектів футбольних форм, які було придбано за сприяння голови федерації футболу Черкаської області, Народного депутата України Владислава Голуба, голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста та спонсорської підтримки ФГ «Русичі». Василь Момро вручив від Федерації футболу Канівського району футбольні м’ячі командам шкіл, а переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами. За підсумками змагань будуть сформовані команди юнаків 2004 та 2006 р.н. для участі в обласних змаганнях на призи «Шкіряний м’яч», які стартують 17 квітня та Чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнацьких команд.

«Нумо-дівчата» 2018

опубліковано 19 бер. 2018 р., 09:19 Admin Osvita   [ оновлено 19 бер. 2018 р., 10:31 ]

    16 березня 2018 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районну розважально-конкурсну гру «Нумо-дівчата».

    У грі взяли участь команди 11 закладів загальної середньої освіти району, а саме: Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Конончанського навчально-виховного комплексу, Хмільнянського навчально-виховного комплексу, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Потапцівськогонавчально-виховного комплексу, Грищенецькогонавчально-виховного комплексу, Мельниківського навчально-виховного комплексу, Ліплявського навчально-виховного комплексу, Келебердянського навчально-виховного комплексу.

    Програма змагань включала в себе презентацію команди, конкурс «Збери літери», комбіновану естафету (біг в обручах, перенесення тенісного м’яча на ракетці, естафета «Кенгуру», кидки в баскетбольне кільце та боулінг) та пісенний конкурс «Дзвінкий я маю голосок».

    Головним суддею змагань був директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Момро Василь Анатолійович, суддя змагань – голова районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Галушка Юлія Володимирівна та секретар змагань – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ковальська Наталія Василівна.

   


     В результаті змагань, І місце виборола команда Хмільнянського навчально-виховного комплексу, ІІ місце – Келебердянський навчально-виховний комплекс та ІІІ місце посіла команда Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та цінними подарункам. Також команда Хмільнянського навчально-виховного комплексу, яка перемогла, отримала перехідний Кубок районної розважально-конкурсної гри «Нумо-дівчата».

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2018 У СІДНЕЇ

опубліковано 27 лют. 2018 р., 14:03 Admin Osvita   [ оновлено 1 бер. 2018 р., 15:58 ]
https://invictusgames.in.ua

Місце та час проведення Ігор

У 2018 році Ігри Нескорених будуть проведені 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія.
Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.


Країни-учасниці


Цього року у Іграх Нескорених приймає участь 18 націй - до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.Спортивні дисципліни


Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року прийматимуть участь у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.


ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

В 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П’ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться в Сіднеї.

ГРАФІК ВІДБОРУ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ 2018

 

ДАТА

ЕТАПИ ВІДБОРУ

01.01.2017 – 25.02.2018

Збір заявок від кандидатів на відкриті спортивні тестування

10 березня 2018

Cпортивне тестування у Львові 

17 березня 2018

Cпортивне тестування у Одесі 

24 березня 2018

Спортивне тестування у Києві

12-13 травня 2018 

Національні Ігри Нескорених у Києві

14-31 травня 2018

Засідання Комісії по відбору атлетів до Національної збірної Ігор Нескорених 2018

01 червня 2018

Офіційне оголошення складу Національної збірної Ігор Нескорених 2018

 

СПОРТИВНІ ТЕСТУВАННЯ
Ціллю спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати різні спортивні дисципліни Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарі та прийняти рішення щодо участі у Національних Іграх Нескорених.

Хто може подати заявку
Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

Спортивні дисципліни
Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спортивних дисциплінах: атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе.


https://invictusgames.in.ua
Школярі Канівщини визначили кращих в районній Спартакіаді серед допризовної молоді

опубліковано 21 лют. 2018 р., 12:24 Admin Osvita   [ оновлено 21 лют. 2018 р., 12:35 ]

  17 лютого 2018 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з головою Канівського МО ТСОУ О.І. Бузницьким була проведена Спартакіада допризовної молоді Канівщини.

    Всього у двоборстві прийняли участь команди 6 закладів загальної середньої освіти району, а саме: Келебердянського НВК, Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ліплявського НВК, Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Мельниківського НВК, Бобрицького НВК. Учасниками змагань також були 2 команди Степанецької ОТГ – Мартинівського НВК, Степанецької спеціалізованої школи.

   За підсумками змагань 1 загальнокомандне місце здобула команда Ліплявського НВК, 2 місце – Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, 3 місце – Степанецької спеціалізованої школи.

    Стрільба: 1 місце – Говоренко Давид (Таганчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 2 місце – Марчук Артем (Мартинівський НВК), 3 місце – Міщенко Микола (Ліплявський НВК).


    Підтягування на перекладині: 1 місце – Пустовойт Артур (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 2 місце – Говоренко Давид (Таганчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 3 місце – Калініченко Іван (Ліплявський НВК).

   Багатоборство: 1 місце – Говоренко Давид (Таганчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 2 місце – Міщенко Микола (Ліплявський НВК), 3 місце - Пустовойт Артур (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Судили змагання Олександр та Денис Бузницький, Сергій Вдовиченко та головний суддя голова СТК ТСОУ Бузницький Олександр Іванович.

   Говоренко Давид (учень Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів), який зайняв 1 місце в багатоборстві, отримав головний приз від лідера Всекраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - О.Коваленка.  Всі переможці були нагороджені грамотами та подарунками.

Турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району

опубліковано 10 січ. 2018 р., 06:22 Admin Osvita   [ оновлено 23 січ. 2018 р., 09:44 ]

    Турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки.

    03 січня 2018 року в спортивному залі Канівської ЗОШ №1 ім. Т.Шевченка проведено щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району, присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки.

     Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Канівської гімназії ім. І.Франка, Канівської ЗОШ №4.
  
   На урочистостях з нагоди відкриття змагань учасників привітали в.о. керуючого справами Канівської міської ради Володимир Іванович Святелик, голова Канівської спілки ветеранів Афганістану Анатолій Петрович Сахно, директор клубу-музею «Ветеран» Володимир Олексійович Балан, представник спілки «Союз ВДВ» Олександр Миколайович Потьомка та один із засновників даного турніру – Микола Вікторович Порожній.
    Присутні заслухали Гімн України, капітани команд урочисто підняли державний прапор. Змагання урочисто було відкрито. Усі присутні бажали учасникам насолоджуватися безпосередньо грою і, звичайно, перемоги, найсильнішим.

    Команди змагалися по принципу «кожний з кожним». В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда юнаків з Канівської гімназії ім. І.Франка, друге місце посіли юнаки ЗОШ №4, третіми стали спортсмени Степанецької СШ, четвертими – Ліплявського навчально-виховного комплексу.      Отже, перехідний кубок залишився у гімназистів. Також команда-переможець отримала грошову премію в сумі 1000 грн. від спілки «Союз ВДВ». Окрім того, усі команди були нагороджені солодощами (тортами) – від Канівської спілки ветеранів Афганістану.
 

Змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат

опубліковано 19 груд. 2017 р., 02:43 Admin Osvita   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 03:12 ]

15 грудня 2017 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат. Метою спортивного заходу було підвищення спортивної майстерності районних команд та виявлення кращих команд з волейболу.

В результаті напруженої боротьби команда юнаків Степанецької спеціалізованої школи показавши злагоджену технічну гру та виборола І місце серед юнаків. Друге місце у команди юнаків Ліплявського навчально-виховного комплексу, третьою стала команда юнаків Таганчанської загальноосвітньої школи.

Серед команд дівчат результати наступні:

І місце – Степанецька спеціалізована школа;

ІІ місце – Ліплявський навчально-виховний комплекс;

ІІІ місце – Литвинецька загальноосвітня школа;

ІV місце – Таганчанська загальноосвітня школа.

Команди-переможці та призери нагороджені цінними призами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Районний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

опубліковано 19 груд. 2017 р., 02:22 Admin Osvita   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 02:33 ]


   З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху серед дітей, залучення якомога більшої кількості учнів до занять спортом, організації змістовного дозвілля 1 грудня 2017 року в спортивному залі Ліплявського навчально-виховного комплексу було проведено районний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Захід проведено спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації та Канівської районної ДЮСШ «Колос».

   На відкритті змагань учасників привітали головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Ковальська, директор Ліплявського навчально-виховного комплексу Галина Кубар, директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Василь Момро, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим. Надалі головний суддя Василь Момро повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху та рухливі естафети («Посадка та збір картоплі», «Стрибунець-лелеченя», «Лелекова несподіванка», «Ведення баскетбольного м’яча», «Молодецьке лелеченя», «Веселий краб»). Суддями на етапах виступили Юлія Галушка, Василь Момро та Євгеній, Курінний. Головний секретар змагань – Наталія Ковальська.

    На змагання з’їхалися команди з 7 загальноосвітніх навчальних закладів: Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Мартинівського навчально-виховного комплексу, Таганчанської загальноосвітньої школи, Хмільнянського навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи, Келебердянського навчально-виховного комплексу.

   В результаті змагань 1 місце та кубок виборола команда Мартинівського навчально-виховного комплексу, 2 місце у команди Ліплявського навчально-виховного комплексу, третіми стала команда Межиріцької загальноосвітньої школи.

    Команда-переможець та команди-призери нагороджені грамотами та спортивним інвентарем.1-10 of 19