СПОРТ

Сезон юнацького футболу розпочато

опубліковано 19 квіт. 2018 р., 06:58 Admin Osvita   [ оновлено 19 квіт. 2018 р., 08:13 ]

13 квітня 2018 року на стадіоні с. Степанецьке проведено відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2003 р.н. та 2004-2006 р.н. Захід проведено Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» за організаційної підтримки відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На змагання прибули команди закладів загальної середньої освіти району: Межиріцької та Таганчанської ЗОШ, Бобрицького, Келебердянського, Ліплявського та команди Степанецької ОТГ: Мартинівський НВК, Малоржавецького НВК та Степанецька СШ.

У старшій віковій групі між собою по «коловій системі» змагалися 4 команди. За результатами 1 місце вибороли юнаки Степанецького відділення футболу спортивної школи, 2 місце посіли бобрицькі футболісти, 3 місце у мартинівських спортсменів, 4 місце зайняла команда Ліплявського НВК.

Але справжня боротьба розвернулася в молодшій віковій групі, в якій приймали участь 8 команд. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: Бобрицького НВК, Межиріцької ЗОШ, Ліплявського НВК та Степанецької СШ відповідно. Третє місце здобула команда юних спортсменів Степанецької СШ. Справжні пристрасті розгорнулися у фінальному матчі турніру. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком. За результатами пробитих пенальті перемогу виборола команда юних футболістів з с.Бобриця. Юнаки з Ліплявського навчально-виховного комплексу зайняли другу сходинку в турнірній таблиці. Суддівство ігор здійснювали Іван Баранов та вчитель фізичної культури Мартинівського НВК Петро Лаврінець.По завершенню змагань юні футболісти району отримали багато позитивних емоцій від гри та задоволення від отриманих від голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста та начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Анни Бабенко комплектів футбольних форм, які було придбано за сприяння голови федерації футболу Черкаської області, Народного депутата України Владислава Голуба, голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста та спонсорської підтримки ФГ «Русичі». Василь Момро вручив від Федерації футболу Канівського району футбольні м’ячі командам шкіл, а переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами. За підсумками змагань будуть сформовані команди юнаків 2004 та 2006 р.н. для участі в обласних змаганнях на призи «Шкіряний м’яч», які стартують 17 квітня та Чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнацьких команд.«Нумо-дівчата» 2018

опубліковано 19 бер. 2018 р., 09:19 Admin Osvita   [ оновлено 19 бер. 2018 р., 10:31 ]

    16 березня 2018 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районну розважально-конкурсну гру «Нумо-дівчата».

    У грі взяли участь команди 11 закладів загальної середньої освіти району, а саме: Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Конончанського навчально-виховного комплексу, Хмільнянського навчально-виховного комплексу, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Потапцівськогонавчально-виховного комплексу, Грищенецькогонавчально-виховного комплексу, Мельниківського навчально-виховного комплексу, Ліплявського навчально-виховного комплексу, Келебердянського навчально-виховного комплексу.

    Програма змагань включала в себе презентацію команди, конкурс «Збери літери», комбіновану естафету (біг в обручах, перенесення тенісного м’яча на ракетці, естафета «Кенгуру», кидки в баскетбольне кільце та боулінг) та пісенний конкурс «Дзвінкий я маю голосок».

    Головним суддею змагань був директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Момро Василь Анатолійович, суддя змагань – голова районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Галушка Юлія Володимирівна та секретар змагань – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ковальська Наталія Василівна.

   


     В результаті змагань, І місце виборола команда Хмільнянського навчально-виховного комплексу, ІІ місце – Келебердянський навчально-виховний комплекс та ІІІ місце посіла команда Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та цінними подарункам. Також команда Хмільнянського навчально-виховного комплексу, яка перемогла, отримала перехідний Кубок районної розважально-конкурсної гри «Нумо-дівчата».

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2018 У СІДНЕЇ

опубліковано 27 лют. 2018 р., 14:03 Admin Osvita   [ оновлено 1 бер. 2018 р., 15:58 ]
https://invictusgames.in.ua

Місце та час проведення Ігор

У 2018 році Ігри Нескорених будуть проведені 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія.
Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.


Країни-учасниці


Цього року у Іграх Нескорених приймає участь 18 націй - до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.Спортивні дисципліни


Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року прийматимуть участь у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.


ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

В 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П’ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться в Сіднеї.

ГРАФІК ВІДБОРУ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ 2018

 

ДАТА

ЕТАПИ ВІДБОРУ

01.01.2017 – 25.02.2018

Збір заявок від кандидатів на відкриті спортивні тестування

10 березня 2018

Cпортивне тестування у Львові 

17 березня 2018

Cпортивне тестування у Одесі 

24 березня 2018

Спортивне тестування у Києві

12-13 травня 2018 

Національні Ігри Нескорених у Києві

14-31 травня 2018

Засідання Комісії по відбору атлетів до Національної збірної Ігор Нескорених 2018

01 червня 2018

Офіційне оголошення складу Національної збірної Ігор Нескорених 2018

 

СПОРТИВНІ ТЕСТУВАННЯ
Ціллю спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати різні спортивні дисципліни Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарі та прийняти рішення щодо участі у Національних Іграх Нескорених.

Хто може подати заявку
Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

Спортивні дисципліни
Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спортивних дисциплінах: атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе.


https://invictusgames.in.ua
Школярі Канівщини визначили кращих в районній Спартакіаді серед допризовної молоді

опубліковано 21 лют. 2018 р., 12:24 Admin Osvita   [ оновлено 21 лют. 2018 р., 12:35 ]

  17 лютого 2018 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з головою Канівського МО ТСОУ О.І. Бузницьким була проведена Спартакіада допризовної молоді Канівщини.

    Всього у двоборстві прийняли участь команди 6 закладів загальної середньої освіти району, а саме: Келебердянського НВК, Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ліплявського НВК, Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Мельниківського НВК, Бобрицького НВК. Учасниками змагань також були 2 команди Степанецької ОТГ – Мартинівського НВК, Степанецької спеціалізованої школи.

   За підсумками змагань 1 загальнокомандне місце здобула команда Ліплявського НВК, 2 місце – Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, 3 місце – Степанецької спеціалізованої школи.

    Стрільба: 1 місце – Говоренко Давид (Таганчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 2 місце – Марчук Артем (Мартинівський НВК), 3 місце – Міщенко Микола (Ліплявський НВК).


    Підтягування на перекладині: 1 місце – Пустовойт Артур (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 2 місце – Говоренко Давид (Таганчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 3 місце – Калініченко Іван (Ліплявський НВК).

   Багатоборство: 1 місце – Говоренко Давид (Таганчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), 2 місце – Міщенко Микола (Ліплявський НВК), 3 місце - Пустовойт Артур (Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Судили змагання Олександр та Денис Бузницький, Сергій Вдовиченко та головний суддя голова СТК ТСОУ Бузницький Олександр Іванович.

   Говоренко Давид (учень Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів), який зайняв 1 місце в багатоборстві, отримав головний приз від лідера Всекраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - О.Коваленка.  Всі переможці були нагороджені грамотами та подарунками.

Турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району

опубліковано 10 січ. 2018 р., 06:22 Admin Osvita   [ оновлено 23 січ. 2018 р., 09:44 ]

    Турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки.

    03 січня 2018 року в спортивному залі Канівської ЗОШ №1 ім. Т.Шевченка проведено щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів міста і району, присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки.

     Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Канівської гімназії ім. І.Франка, Канівської ЗОШ №4.
  
   На урочистостях з нагоди відкриття змагань учасників привітали в.о. керуючого справами Канівської міської ради Володимир Іванович Святелик, голова Канівської спілки ветеранів Афганістану Анатолій Петрович Сахно, директор клубу-музею «Ветеран» Володимир Олексійович Балан, представник спілки «Союз ВДВ» Олександр Миколайович Потьомка та один із засновників даного турніру – Микола Вікторович Порожній.
    Присутні заслухали Гімн України, капітани команд урочисто підняли державний прапор. Змагання урочисто було відкрито. Усі присутні бажали учасникам насолоджуватися безпосередньо грою і, звичайно, перемоги, найсильнішим.

    Команди змагалися по принципу «кожний з кожним». В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда юнаків з Канівської гімназії ім. І.Франка, друге місце посіли юнаки ЗОШ №4, третіми стали спортсмени Степанецької СШ, четвертими – Ліплявського навчально-виховного комплексу.      Отже, перехідний кубок залишився у гімназистів. Також команда-переможець отримала грошову премію в сумі 1000 грн. від спілки «Союз ВДВ». Окрім того, усі команди були нагороджені солодощами (тортами) – від Канівської спілки ветеранів Афганістану.
 

Змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат

опубліковано 19 груд. 2017 р., 02:43 Admin Osvita   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 03:12 ]

15 грудня 2017 року на базі Таганчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат. Метою спортивного заходу було підвищення спортивної майстерності районних команд та виявлення кращих команд з волейболу.

В результаті напруженої боротьби команда юнаків Степанецької спеціалізованої школи показавши злагоджену технічну гру та виборола І місце серед юнаків. Друге місце у команди юнаків Ліплявського навчально-виховного комплексу, третьою стала команда юнаків Таганчанської загальноосвітньої школи.

Серед команд дівчат результати наступні:

І місце – Степанецька спеціалізована школа;

ІІ місце – Ліплявський навчально-виховний комплекс;

ІІІ місце – Литвинецька загальноосвітня школа;

ІV місце – Таганчанська загальноосвітня школа.

Команди-переможці та призери нагороджені цінними призами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Районний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

опубліковано 19 груд. 2017 р., 02:22 Admin Osvita   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 02:33 ]


   З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху серед дітей, залучення якомога більшої кількості учнів до занять спортом, організації змістовного дозвілля 1 грудня 2017 року в спортивному залі Ліплявського навчально-виховного комплексу було проведено районний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Захід проведено спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації та Канівської районної ДЮСШ «Колос».

   На відкритті змагань учасників привітали головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Ковальська, директор Ліплявського навчально-виховного комплексу Галина Кубар, директор районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Василь Момро, які побажали всім учасникам гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги найкращим. Надалі головний суддя Василь Момро повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, вікторина з історії Олімпійського руху та рухливі естафети («Посадка та збір картоплі», «Стрибунець-лелеченя», «Лелекова несподіванка», «Ведення баскетбольного м’яча», «Молодецьке лелеченя», «Веселий краб»). Суддями на етапах виступили Юлія Галушка, Василь Момро та Євгеній, Курінний. Головний секретар змагань – Наталія Ковальська.

    На змагання з’їхалися команди з 7 загальноосвітніх навчальних закладів: Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Мартинівського навчально-виховного комплексу, Таганчанської загальноосвітньої школи, Хмільнянського навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи, Келебердянського навчально-виховного комплексу.

   В результаті змагань 1 місце та кубок виборола команда Мартинівського навчально-виховного комплексу, 2 місце у команди Ліплявського навчально-виховного комплексу, третіми стала команда Межиріцької загальноосвітньої школи.

    Команда-переможець та команди-призери нагороджені грамотами та спортивним інвентарем.Спартакіада серед школярів

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 15:33 Admin Osvita   [ оновлено 30 жовт. 2017 р., 15:52 ]

27 жовтня 2017 року на базі Бобрицького навчально-вховного комплексу відбулися районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу. Склад команд був наступним:
- настільний теніс – 2 хлопчики та 2 дівчинки;

 - шахи – 1 хлопчик та 1 дівчинка;

- шашки – 1 хлопчик та 1 дівчинка.

На змагання з’їхалися команди-переможці зональних змагань:

І зона – Мельниківський НВК, Беркозівський НВК, Мартинівський НВК, Таганчанська ЗОШ (на базі Таганчанської загальноосвітньої школи);

ІІ зона – Конончанський НВК, Хмільнянський НВК, Яблунівський НВК, Межиріцька ЗОШ (на базі Межиріцької загальноосвітньої школи);

ІІІ зона – Келебердянський НВК, Сушківський НВК, Ліплявський НВК (на базі Ліплявського навчально-витховного комплексу);

ІV зона – Литвинецька ЗОШ, Малоржавецький НВК, Степанецька СШ (на базі Степанецької спеціалізованої школи);

V зона – Потапцівський НВК, Грищенецький НВК, Бобрицький НВК (на базі Бобрицького навчально-виховного комплексу).

Щодо самих змагань, то в них визначалась особиста першість. З настільного тенісу визначалась також командна першість.

Отже, за остаточними підсумками суддівських протоколів, переможцями стали:

Настільний теніс

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Посуховська Лілія

Грищенецький НВК

ІІ

Мичка Маргарита

Мартинівський НВК

ІІІ

Дорошенко Римма

Ліплявський НВК

Хлопці

І

Романюк Антон

Бобрицький НВК

ІІ

Калініченко Іван

Ліплявський НВК

ІІІ

Табунський Вадим

Мартинівський НВК

Командні (зони)

І

Бобрицький НВК

ІІ

Мартинівський НВК

ІІІ

Ліплявський НВК

 


Шахи

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Матина Ірина

Межиріцька ЗОШ

ІІ

Джулай Яна

Ліплявський НВК

ІІІ

Школьна Юлія

Литвинецька ЗОШ

Хлопці

І

Пилипенко Тимофій

Ліплявський НВК

ІІ

Скоробагатий Іван

Беркозівський НВК

ІІІ

Писаренко Дмитро

Степанецька СШ

 

Шашки

Дівчата

Місце

ПІП

ЗНЗ

І

Скопець Яніна

Ліплявський НВК

ІІ

Глушко Анна

Литвинецька ЗОШ

ІІІ

Шадура Аліна

Мартинівський НВК

Хлопці

І

Калініченко Іван

Ліплявський НВК

ІІ

Савенко Владислав

Межиріцька ЗОШ

ІІІ

Шармар Назар

Мартинівський НВК

 
Команди-переможці нагороджені цінними призами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

опубліковано 25 вер. 2017 р., 03:51 Admin Osvita   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 04:03 ]

    У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань здорового способу життя та залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я , удосконалень функцій організму, підвищення фізичної та розумової працездатності з 04.09.2017 р. по 08.09.2017 р. був організований та проведений Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів навчальних закладів району.  Розпочалися заходи із урочистих лінійок, на яких було оголошено план проведення заходів.

Зокрема, в Конончанському навчально-виховному комплексі були проведені спортивні естафети, мініфутбол «Дружба» та Олімпійський урок.

Учні Мельниківського навчально-виховного комплексу брали участь у змаганнях з шашок, тенісу, мініфутболу, волейболу. У 5-7 класах було проведено Олімпійський урок на тему: «Олімпійські ігри і ігри сучасності», «Чи знаємо ми олімпійців Черкащини?». Було проведено рухливі ігри з елементами баскетболу в 5-7 класах.

Учні Грищенецького навчально-виховного комплексу в рамках святкування Олімпійського тижня кожен навчальний день починали з ранкової зарядки. Були проведені веселі старти «Сильніше, вище, швидше», а також шкільні змагання з футболу серед учнів 5-7 класів.


На базі Степанецької спеціалізованої школи був проведений Олімпійський урок для учнів 9 -11 класів; спортивна вікторина «Лідер» для учнів 5 - 8 класів; веселі старти для учнів 2- 4 класів; малі Олімпійські ігри для учнів 5 - 8 класів ( дартс, волейбол, легка атлетика); змагання з волейболу серед учнів 9 -11 класів; участь у районних змаганнях з футболу серед учнів 2005 - 2006 р. н, 2003-2004 р. н (команда 2005-2006р.н - ІІ місце, команда 2003-2004 р.н - І місце).


В Беркозівському навчально-виховному комплексі було проведено конкурс на кращого знавця учасників олімпійських ігор. Учні переглянули документальний фільм про паралімпійців України. Був проведений конкурс малюнків на олімпійську спортивну тематику та «Веселі старти».На базі Хмільнянського навчально-виховного комплексу було проведено класні години: «Спортивна надія»,«Будь активним-живи спортивно», «Історія розвитку Олімпійських ігор»; вікторина «Спорт і ми»; конкурс малюнків «Фізкультура і спорт у нашому житті»; змагання з легкої атлетики, футболу, волейболу, шахів та шашок.У Яблунівському навчально-виховному комплексі було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок: «Діти – олімпійська надія України», футбольний турнір серед учнів 7-9 класів «У країні Олімпії», квест «Здоровим бути – зі спортом дружити» та спортивні змагання «Спритні, сильні та веселі».

У Малоржавецькому навчально-виховному комплексі було проведено спортивні змагання, також команда закладу була учасником футбольного турніру Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н.
В Потапцівському навчально-виховному комплексі було проведено турнір на першість школи з шахів та шашок серед учнів 5-10 кл., гру-подорож «Мандруємо стежиною здоров’я» для 1-3 кл., змагання з настільного тенісу серед 9-11 кл. та майстер – клас учня 10 класу для учнів школи із боротьби дзюдо.
На базі Бобрицького НВК був проведений Всеукраїнський Олімпійський урок. У школі з 4 по 8 вересня проводились змагання з настільного тенісу (5-11кл.), змагання й шашок, дартсу та кидків м’яча у баскетбольне кільце (1-11кл.)., виступ агітбригади «Здоров’я – це найбільша цінність у житті», спортивні естафети , «Веселі старти», перегляд презентації «Перші Олімпійські ігри», змагання з футболу з командою Грищенецького НВК та участь у футбольному турнір Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н., де команди Бобрицького НВК посіли ІІІ місце серед юнаків 2003-2004 та 2005-2006 р.н.

День фізичної культури та спорту

опубліковано 12 вер. 2017 р., 00:35 Admin Osvita   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 00:44 ]

З метою відзначення Дня фізичної культури та спорту 8 вересня 2017 року в с. Степанці на стадіоні «Маракана» було проведено футбольний турнір Канівського району серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н. Захід проведено спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації.

На змагання з’їхалися команди з 8 загальноосвітніх навчальних закладів: Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецької спеціалізованої школи, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Мартинівського навчально-виховного комплексу, Таганчанської загальноосвітньої школи, Малоржавецького навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи, Келебердянського навчально-виховного комплексу.

В результаті змагань 1 місце серед юнаків 2003-2004 р.н. виборола команда Степанецької спеціалізованої школи, 2 місце у юнаків Ліплявського навчально-виховного комплексу, третіми стали бобрицькі спортсмени.

Серед юнаків 2005-2006 р.н. 1 місце посіла команда Межиріцької загальноосвітньої школи, 2 місце – юнаки Степанецької спеціалізованої школи та 3 місце зайняли спортсмени Бобрицького навчально-виховного комплексу.

Команди-переможці нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Також оголошено подяки вчителям фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району: Гарбуз Ользі Григорівні, Татарінову Віталію Гнатовичу, Курінному Євгенію Володимировичу, Шармару Михайлу Петровичу, Вовкострілу В’ячеславу Петровичу, Хорошуну Миколі Олександровичу, Лаврінцю Петру Миколайовичу, Крячку Олегу Васильовичу, Дорошенку Олександру Івановичу та тренеру районної ДЮСШ «Колос» Почтарю Михайлу Григоровчичу.

1-10 of 16