НОВИНИ‎ > ‎

Вітаємо з перемогою!

опубліковано 12 жовт. 2018 р., 07:37 Informetcentr Direktor   [ оновлено 12 жовт. 2018 р., 07:56 ]
Черкаським обласним центром роботи з обдарованими дітьми підведено підсумки проведення трудової акції «Плекаємо сад», головною метою якої є формування творчої працелюбної особистості, економічної і трудової культури учнів, залучення їх до дослідницької роботи з садівництва.

За підсумками акції колектив учнів 8 класу Ліплявського навчально-виховного комплексу (учитель біології Коломієць Марина Миколаївна) став переможцем обласного етапу в номінації «Збираємо врожай».


За підсумками трудової акції «Дослідницький марафон», яка проводилась з метою активного впровадження дослідництва в навчальний процес та ознайомлення школярів з сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, учениця 10 класу Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ПЕТРОВА Анастасія посіла І місце в обласному етапі за дослідницьку роботу «Визначення середньої кількості насінин у плодах гарбуза звичайного (Cucurbita pepo)». Петрова Анастасія працювала під керівництвом учителя біології Кардаш Надії Григорівни.
Comments