НОВИНИ‎ > ‎

Вітаємо переможців обласних олімпіад

опубліковано 23 бер. 2017 р., 09:19 Admin Osvita

    Відповідно до  наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 27.02.2017 №53 «Про підсумки обласних учнівських  олімпіад з навчальних предметів  у 2016/2017 навчальному році»

 переможцями   ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад  із  загальноосвітніх навчальних закладів  Канівського району стали:

 Зацепіна Марія, учениця 8 класу Хмільнянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради, з математики;

 

Романюк Антон, учень 7 класу Бобрицького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради, з математики;

 Свєчкарьова Анастасія, учениця 8 класу Степанецької спеціалізованої школи   І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, з біології;

 Петрова Анастасія,  учениця 8 класу Литвинецької  загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів  Канівської районної ради, з біології;

 Чубар Олег, учень 10 класу Грищенецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів»  Канівської районної ради,  з  правознавства;

 Будник Владислав, учень 11 класу Мартинівського  навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів»  Канівської районної ради,  з екології.

     Школярі  успішно виконали завдання олімпіад, виявили глибоке розуміння законів та  теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати отримані результати, робити узагальнення та висновки.

     Відділ освіти, молоді та спорту  Канівської райдержадміністрації висловлює подяку педагогічним працівникам, які  підготували  переможців обласної  олімпіади з  навчальних  предметів  у 2016-2017 навчальному році:

  -Кліщовій О.В.,  учителю математики Хмільнянського навчально-виховного комплексу,  за підготовку учениці Зацепіної Марії ;

- Гончаровій В.В., учителю математики Бобрицького навчально-виховного комплексу,  за підготовку учня Романюка Антона;

-Хижняк К.І., учителю біології Степанецької спеціалізованої школи              І-ІІІ ступенів, за підготовку учениці Свєчкарьової  Анастасії;

- Кардаш Н.Г., учителю біології  Литвинецької  загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів,  за підготовку учениці Петрової Анастасії;

- Куликовському В.П., учителю правознавства Грищенецького навчально-виховного комплексу, за підготовку учня Чубаря Олега;

- Будник О.В.,  учителю екології Мартинівського  навчально-виховного комплексу,  за підготовку учня Будника Владислава.

     Відповідно до програми «Робота з обдарованою молоддю в Канівському районі на 2013-2017 роки», затвердженої рішенням Канівської районної ради від 17.07.2013 № 24-7/УІ,  наказу відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації від 10.03.2017 №65 «Про матеріальне заохочення обдарованої молоді» переможцям предметних олімпіад виділена одноразова фінансова підтримка(винагорода) в розмірі    2 тис. грн., а учителям, які підготували переможців  ІІІ (обласного) етапу олімпіад з навчальних предметів - 1 тис. грн.

Comments