НОВИНИ‎ > ‎

Вітаємо переможців обласних олімпіад

опубліковано 18 бер. 2016 р., 10:22 Admin Osvita   [ оновлено 18 бер. 2016 р., 10:24 ]
    Відповідно до  наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 29.02.2016 №57  «Про підсумки обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році» переможцями ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад із  загальноосвітніх навчальних закладів Канівського району стали:

 Зацепіна Марія, учениця 7 класу Хмільнянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа      І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради, з математики;

Міщенко Павло, учень 8 класу Межиріцької загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, з математики;

 Міщенко Павло, учень 8 класу Межиріцької загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, з фізики;

Доценко Олена, учениця 8 класу Степанецької спеціалізованої школи   І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, з хімії;

Майстренко Мирослава, учениця 8 класу Степанецької спеціалізованої школи I-III ступенів Канівської районної ради, з біології

Забара Денис, учень 11 класу Межиріцької загальноосвітньої школи  I-III ступенів Канівської районної ради, з екології.

  Школярі  успішно виконали завдання олімпіад, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати отримані результати, робити узагальнення та висновки.


  Відділ освіти Канівської райдержадміністрації висловлює подяки педагогічним працівникам, які  підготували  переможців обласної  олімпіади з  навчальних  предметів  у 2015-2016 навчальному році:

 - Кліщовій О.В., учителю математики Хмільнянського навчально-виховного комплексу,  за підготовку учениці Зацепіної Марії ;

- Секрету С.І., учителю математики Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  за підготовку учня Міщенка Павла;

- Бойку Р.М., учителю фізики Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  за підготовку учня Міщенка Павла;

- Яременку С.І., учителю хімії Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку учениці Доценко Олени;

- Хижняк К.І., учителю біології Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку учениці Майстренко Мирослави;

- Дорошенко Т.М., учителю екології Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  за підготовку учня Забари Дениса.

 

Comments