НОВИНИ‎ > ‎

Учні Степанецької школи – учасники Всеукраїнської історико – краєзнавчої конференції

опубліковано 29 бер. 2016 р., 08:33 Informetcentr Direktor   [ оновлено 29 бер. 2016 р., 08:47 ]

       25 березня 2016 року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми» проходила  I Всеукраїнська історико – краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття».

        «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе», - ці слова Василя Симоненка стали головним епіграфом проведення конференції, адже ключовими її завданнями є здобуття учасниками знань про історичні події і факти, про  політичних, військових і духовних діячів державотворення на землях сучасної України.        

        У роботі конференції взяли участь 14 делегацій із 12 областей України та пошуковці 15 районів і 4 міст Черкащини. Серед них учні Степанецької спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, члени гуртка «Краєзнавець».

          Гуртківці презентували  свою дослідницьку роботу «Історія України в постатях наших земляків» про  уродженців с. Степанці  Кучера О.Т. та  Голуба С.І., які виборювали незалежність України у складі армії УНР у далекому 1921 році.

        За  змістовну дослідницьку роботу юних пошуковців Степанецької школи Мікуліну Наталію, Собко Дарину, Доценко Олену та їх керівника, вчителя історії  Заїку С.А. – постійних переможців  туристсько-краєзнавчих експедицій та конкурсів, зокрема, Всеукраїнських експедицій учнівської молоді «Моя Батьківщина  - Україна», обласних військово-патріотичних конкурсів «Бійці «Другого фронту» та «Герої не вмирають» нагороджено Грамотами Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.


Учні Степанецької школи – учасники Всеукраїнської історико
– краєзнавчої конференції з керівником Заїкою С.А.

Comments